Skocz do zawartości

E90 330i kradzież kluczyków.


feel_x

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Pare dni temu wlamano mi sie do domu gdy byłem w pracy. Skradziono trochę rzeczy, bizuterie (tabletow laptopow nie wzięli :shock: ), ale rąbneli mi drugi klucz wlacznie z plastikowym serwisowym. Auta nie bo bylem nim w pracy, teraz samochod jest poza ich zasiegiem. No ale w koncu trzeba bedzie wrocic i nie chcialbym by mi go w pare dni podprowadzilli. Wiem ze musze u dilera kluczyk ktory ukradli zablokowac. No ale w kluczyku ukryty jest klucz fizyczny metalowy, do tego maja plastikowy. Co robic? Z ubezpieczenia dostane max 500 euro za kradziez kluczy. Wymiana wszystkiego, cylinderki klucze CAS to masakryczna kwota domyślam sie.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Czemu zapłacą Ci tylko 500€ ?

Normalnie powinieneś wysłać rachunek do ubezpieczalni albo wcześnie wycene i tyle. Niech płacą.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bo tak napisane w polisie. Jezeli skradziono klucze z domu to wyplacaja do 500 euro. Myslalem o odlaczeniu zamkow, ze przy przekrecaniu klucza nic sie nie otworzy. Klucz musze u dilera zablokowac i zamowic nowe by miec komplet, bo teraz mam tylko jeden klucz. Strach jest ze przyjda i zabiora. Myslalem by zamowic zaslepke jaka jest na tylnych drzwiach i zalozyc z przodu gdzie zamek. Troche zdurnieja jak zobacza brak zamka w klamce

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.