Skocz do zawartości

regeneracja wtrysków


kubaj123

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

podejrzewam, że mam wtrysk/wtryski do regeneracji, czasami jak dam buta to jest za mna chmara dymu i mam jeszcze problem z minimalnie falujacymi obrotami na luzie. Chciałbym oddac gdzies wtryski do sprawdzenia w jakimś dobrym serwisie najlepiej speializujacym sie w bmw. Macie jakies sugestie lub cos polecić? (najlepiej łódź lub okolice, ale nie koniecznie)

 

zamierzam tak czy siak je sprawdzić bo najprawdopodobniej będę w ciągu roku zmieniał turbo na wieksze, najprawdopodobniej jak kolega holendru z bmwsport. Powoli gromadzę części więc jeszcze długa droga :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie musi być wina wtrysków, może to być również przepływka, EGR lub nieszczelność w dolocie.

 

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egr wczoraj czyscilem i takiego "czegos" nigdy nie widziałęm, musiałęm dłutem skrobać bo chyba z 1cm na grubość tego było, co do przepływki, często czytam na forum ze spora liczba osob ma z nią problem. Muszę sie wybrac na jakas diagnostyke. Ale tak czy siak wolałbym sprawdzić wtryski, ewentualnie coś polecacie w łodzi na diagnostyke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć,

mam następujące pytanie. Czy wtryski w e91 można regenerować. Silnik to n47, 2.0 diesel 178KM.

Pytam ponieważ padła mi pompa i wtryski. Pompy się raczej nie da uratować. Natomiast może da się coś zrobić z wtryskami? - mój mechanik twierdzi że nie, natomiast w necie jest trochę ofert odnośnie takich usług. Jeśli tak to czy ewentualnie ktoś może polecić mi warsztat/serwis, który się tym zajmuje w okolicy Mińska Mazowieckiego/Warszawy/Siedlec? I pytanie czy warto czy lepiej poszukać używanych.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
hmm, można regenerować piezzoelektryki? ostatnio dzwoniłem do jednego z warsztatów we Wrocławiu i gość poinformował mnie,że nie ma takiej opcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

mam następujące pytanie. Czy wtryski w e91 można regenerować. Silnik to n47, 2.0 diesel 178KM.

Pytam ponieważ padła mi pompa i wtryski. Pompy się raczej nie da uratować. Natomiast może da się coś zrobić z wtryskami? - mój mechanik twierdzi że nie, natomiast w necie jest trochę ofert odnośnie takich usług. Jeśli tak to czy ewentualnie ktoś może polecić mi warsztat/serwis, który się tym zajmuje w okolicy Mińska Mazowieckiego/Warszawy/Siedlec? I pytanie czy warto czy lepiej poszukać używanych.

 

Pozdrawiam.

Przechodziłem to samo u siebie padła mi pompa i wtryski w 1er n47.Kupiłem używane wtryski i pompę od wymiany zrobiłem około 4000 km jak narazie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.