Skocz do zawartości

[Seria 3] Emblemat na maskę - oryginał czy zamiennik?


goldinhio

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś 130 brzmi lepiej niż 200. Poza tym w moim przypadku 260 a 400 za 2 znaczki to była już sporą różnica, ale też teraz się zastanawiam nad tym czy nie lepiej było jednak dołożyć. Pozostaje mieć nadzieję że będą długo ładne, bo jak narazie wygląda turasek w nich elegancko. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rok temu za ten sam znaczek płaciłem 120 zł. Rozumiem że aso winduje cenę wraz z mniejszą ilością na stanie, ale bez przesady :D


Mądry Polak po szkodzie. Sprzedający kazał odesłać oba znaczki mimo że jeden jest uszkdzony i odda je do swojego dostawcy i wymienieni na takie bez wad. Poinformuje o rozwoju sytuacji.

Ja od tego sprzedawcy wziąłem takie, nie wiem jak to nazwać . Nowe spinki takie co się wkłada w maskę i w nie się dopiero montuje znaczek. Po tym zabiegu siadło wszystko idealnie na masce . Znaczek na klapę w turasie też elegancko choć nowe te spinki nie pasowały. Inna średnica . Poza tym tylny znaczek jest dodatkowo na taśmę więc się przykleił ładnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej przejechać się po szrotach i wybrać sobie emblemat na miejscu? Będzie widać jakość wykonania itp. Ja tak zrobiłem ze znaczkiem na klapę bagażnika. Podjechałem do szrotu, gość przyniósł pudełko, w którym miał kilkanaście emblematów w różnym stanie - gorsze (porysowane) za 40zł lepsze po 50zł. Przebierałem jak w ulęgałkach i wziąłem ten który mi podpasował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli miałby ktoś ochotę i potrzebę, to mam zapasowy emblemat, taki jak pokazal kepa416. Mój jest ori, pochodzi z własnego auta. W bardzo dobrym stanie, chętnie wrzucę fotki tutaj lub wyślę na maila.

Cena 50 pln za ori znaczek plus gumki mocujące.


Nie narzucam się. Został na zapas, ale leży a powinien podróżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuć mi fotki na email ja sobie porównam jak to wygląda w porównaniu do mojego "oryginału". Ja wiem że są szrotu, części używane ameryki z tym nie odkrywacie. U mnie problem polega na tym że ktoś robi mnie w konia z ceną bo mogę kupić zamiennik za cenę zamiennika a nie zamiennik w cenie oryginału.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresów email do użytkowników nie znam, poza tym tutaj więcej osób zobaczy. Mogę wystawić jakąś aukcję, czy coś. Emblemat używany, stąd niska cena:

http://www.editer.pl/fotka/f9a57bb91dc59b05c25a2c323f0eccb7_1.jpg


http://www.editer.pl/fotka/099c75e060b07e2d70d065c54b5c7937_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kwestia wyjaśnienia znaczki które ja kupiłem i pokazywałem wyżej okazały się podrobione. Sprzedawca w ciągu 2 dni wymienił mi na dwie sztuki oryginalne. Także ja jestem zadowolony. Wytłumaczył się z całego zamieszania, także rozwiązanie problemu dla mnie w 100% prawdziwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kwestia wyjaśnienia znaczki które ja kupiłem i pokazywałem wyżej okazały się podrobione. Sprzedawca w ciągu 2 dni wymienił mi na dwie sztuki oryginalne. Także ja jestem zadowolony. Wytłumaczył się z całego zamieszania, także rozwiązanie problemu dla mnie w 100% prawdziwe.

Możesz wrzucić jakieś foto tego na 100% ori? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

Zdjęcia ori:

https://imgur.com/a/IHNP1oA



Co do porównania z tamtymi podróbami to na pewno wydaje się być cięższy i masywny. Brak poszczerbionych krawędzi na srebrnej obwolucie na około nie jest pomarszczona. Linie srebrne samego znaczka są równe i to tak że nie wykraczają na niebieskie i białe pola ale tak samo ich powierzchnia jest okrągła i mocno wypukła. No i nie miały folii ochraniającej i inną etykietę oraz worek.


Tutaj wrzucam dodatkowo zdjęcia podróbki:


https://imgur.com/a/j4W31kd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wy to tak na serio? Parę lat temu kupiłem na allegro zamiennik za 15zl który wygląda na pierwszy rzut oka tak samo jak org i jeździ do dziś i wygląda też. Nie widzę najmniejszego sensu kupowania org tylko po to żeby ktoś w nocy podszedł ze śrubokrętem i sobie go zabrał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.