Skocz do zawartości

320i nie chce odpalić, m50b20 - ROZWIĄZANY


arhanox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim bmw e36 320i 91rok. Wymieniłem żarówkę z przodu prawą przednia I po włączeniu świateł wymieniana żarówka zapaliła się po krótkim czasie, nie tak jak ta lewa. Wiec myślałem że coś może źle podłączyłem i kabelek od masy był bardzo gorący a po ruszeniu go auto zgasło i juz nie zapaliło. Światła nadal działają, paliwo jest i wygląda to na brak iskry. Sprawdzałem wszystkie bezpieczniki i są dobre. Miał ktoś podobny problem lub wie co poradzić? Może masa bądź jakiś przekaźnik? Edytowane przez arhanox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem czy do filtra dochodzi paliwo i jak się okazało jest susza.... więc nawet nie sprawdzałem tej iskry. Odkreciłem pompę paliwa i coś tam cyka jak przykręcam stacyjkę ale paliwo nie leci. Jak mogę sprawdzić tą pompę na krótko?? W jednej są dwie kostki (tej bliżej wlewu) a w drugiej jedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po podłączeniu pompy na krótko przez aku nic się nie dzieje.... dwa kabelki w środku są lekko nadpalone jak by je ktoś zapalniczką przypalił. Sprawdziłem też te kabelki i maja przejscie. Także pompa do wymiany niestety. Wymieniasz sobie żarówkę i musisz wymienić pompę paliwa, kabaret :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Problem leżał gdzie indziej. Chwile po napisaniu poprzedniego postu poszedłem do auta i wpiąłem te kable od pompy ponownie i nagle pompa działała na krótko od aku, ale to i tak nie wina tej pompy. Problemem okazał się nie działający czujnik położenia wału. Auto odrazu zaskoczyło i chodzi elegancko :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.