Skocz do zawartości

E46 polift n42b20 143km vs E46 przedlift m52tub20 150km


Pitos1685050542

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie może jest głupie ale nurtuje mnie to a więc który silnik lepiej się zbiera?? Ten 143km ma 200Nm a 150km 190 Nm katalogowo.A jak wychodzi to w praktyce? Który lepiej jedzie i jak ze spalaniem? Jak ktoś mi to wyjaśni to będę bardzo wdzięczny.Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, mam m52 120tys zrobione przeze mnie i ponad 300 ogólnie. Ani razu nie zawiódł. Poprzedni właściciel nie odpalił na stacji kiedyś za granicą. Padł rozrusznik. Do samej pl go nie gasi a odpalił na pych

 

Te nowe silniki maja problem już jak nawet nie przekroczą 200tys a ciekawe ile dobije bez remontu i zmiany rozrządu do 300 lub 400tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lepiej jedzie n42b20, jak r6 to przynajmniej 323i, wtedy przynajmniej wiadomo za co płaci się tyle na stacji :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N42 po małym tuningu objedzie 323i

 

 

 

Po za uszczelniacz i rozrządem, które w każdej furze musisz zrobić jest w porządku.

Jeśli chodzi o vanosa, jak się psuje ( rzadko ) to wystarczy wydechowy kupić na przyszłość

 

Jako użytkownik tego silnika. Jestem średnio zadowolony ze względu na to, że mało mechaników ZNA TEN silnik i lecą sobie w c..a i walą klientów jak leci.

Polecam szukać takich, którzy po nazwie N42 i bierze mi olej = Powiedzą uszczelniacze zaworowe, pompa vaccum, uszczelka pokrywy zaworow, elektrozawory, uszczelka podstawy filtru oleju :D

Uszczeleczki to grosze, przy wymianie rozrzadu i uszczelniaczy zaworowych zrobią Ci to po drodze. Oczywiście jak ci bierze olejek :8)

 

 

A jak ktoś ci powie, że to pierścienie = głowica to napluj mu przez telefon :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nic tu nie zmodyfikujesz, jedyne co to inny dyferencjał, którym poprawisz przyspieszenie kosztem v-max i spalania. Zamiast tego załatw sobie "tłustą" świnkę i odkładaj kasę, bo nie znasz dnia ani godziny :8)

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.