Skocz do zawartości

e53 gdzie kupić zestaw AUX?


gorilla84

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem lutować w radio i podpinać aux... ale raz, że nie mam tutoriala? Może ktoś swoją drogą wie gdzie wlutować dokładnie kable w BUSINESS CD z MID?

 

Jeśli się uda mam zamiar puścić sygnał do wzmaka DSP poprzez spdif prosto z telefonu z androidem. Bez konwersji.

Jak się uda zdam relacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli posiadasz auto przed 2002 i masz system DSP to jest bardzo duża szansa, ze masz SPDIF / COAX wejscie na wzmacniaczu. Co trzeba zrobic to kupic emulator zmieniarki / lub oryginalna zmieniarkę. Następnie kupujesz interfejsik do androida. Musi byc lolliopop 5.0 albo wyzej.

Podpinasz sie na miniusb do smartfona i podlaczony DAC wypluwa audio w formacie SPDIF prosto do wzmacniacza (odpinamy zmieniarkę - musi być wpięta w system i kręcić płytą). Nie wiem jedynie jakie probkowanie jest w stanie przyjac na siebie wzmak. 48/16? 96/24. No ale to wyjdzie w praniu :)

 

Czy ktoś zna wymiary głośników w X5?

Przód woofer 165mm?

Średniotonowy 2.5cala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Kupiony kabel, podłączony za monitorem w fabryczna kostkę i nic.... Po naciśnięciu MODE nie widzi AUX - nawet po podpięciu źródła dźwięku. Auto 2004 rok z dużą Navi, DVD w bagażniku. Wiem, że kilku kolegów miało ten sam problem ale nie znalazłem rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja na twoim miejscu zmierzył bym miernikiem czy jest jakiś opór między kanałem lewym a prawym jakieś 300k bo jak nie ma to ci nie wykryje AUX. Podejrzewam że kabel nie ma rezystora między kanałami i trzeba go dolutować i wszystko ruszy. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.