Skocz do zawartości

Moje prawie wymarzone E60 :)


Wolfie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Zamieszczam w galeri moje prawie wymarzone E60 , czemu prawie ? Bo to niestety 520D .

Co do samego auta , w E60 zakochałem sie jak kolega miał białą i ciągle mówilem sobie ze to jest auto moich marzeń , no i rok pozniej udało sie je spełnić .

Jest to końcówka 2005 , przerobiona na polifta . zewnętrznie jak widać auto pełen M-Pakiet + 19' calowe koła na lato .

z Wyposażenia to raczej nic specjalnego , mała navi , 2 strefowa klima , elektryka , astystent podjazdów pod wzniesienia i tak dalej i tak dalej , Patrząc na niektóre wersje E60 to wrecz moja mi sie wydaje biedna , chociaż mimo wszystko widzialem biedniejsze np z manualna klima i bez skór :D

Auto oczywiście po chipie na 201km , zbiera sie całkiem , calkiem . :)

tutaj spróbuje zamieścić foteczki :

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/305a251c0439.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b2b0b55e10c2.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/459ff4a999b7.jpg

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a67697106962.jpg

 

W środku niestety juz M-Pakietu brak , jedynie kierownica zostala dokupiona .

Myślę również nad obklejniem/ hydrografika wnętrza na carbon w połysku , oraz obklejeniu tych rogów M-Pakietowych zderzaka w carbon tak samo ten "dyfuzor" z tylu .

Jeżeli ktoś coś takiego już robił proszę o opinie , jak to wygląda . :)

Dodatkowo myslę nad lekkim obnizeniem .

Ale zobaczymy jak to wyjdzie .

Czekam na opinie jak wam sie podoba moja E60 , co można w niej zmienić lub poprawić ! :)

Edytowane przez Wolfie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło ze sie podoba ! :) wrzucam fotkę wnętrza , jak na razie mam tylko tą , wnętrzu ogólnie mam zamiar poświęcić troche czasu , na pewno dokupionej kierownicy bo nie jest w najlepszym stanie .

Ale niestety jeszcze kurier sie nie zjawił z preparatami na tą operacje :cry:

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6fdb59ef4ab7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za sympatyczne opinie , co do mocy raczej nią nie szarżuje ale raz sie spróbowałem z kolegi 530i e39 lecieliśmy na równo , no moze centymetr przewagi 530ki :D także na moc nie narzekam mimo to auto swoim wyglądem często wzbudza zainteresowanie Panów w mocnych V6-V8 i kiedy otwierają szybę i pytają co tam siedzi i mówię ze 2 litrowy dieselek to machają ręka i jadą dalej :D ale ogolnie na moc nie narzekam , polatać nia bez problemu tez mozna mimo ze staram sie tego nie robic bo to nie od tego auto ( przyzwyczajenie z mojej starej 325i ) :D przyspieszenie bardzo fajne lecz auto wyglada jakby miało troche wiecej do zaoferowania pod maską no i sama kultura pracy , 530d jednak byłoby lepszym wyborem i ciagle niestety myśle nad taka zmiana na 530d , lecz patrząc po ogłoszeniach cieżko będzie znaleźć tak wyglądające 530d w moim budżecie :( ze spalaniem jakby ktoś był zainteresowany na 19' ok. 9-9,5 litra wiec dla mnie jak na takie auto bomba , mozna zejść jeszcze niżej ale nie lubie tak non stop pilnować spalania :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie jak najbardziej by siadło, ja u siebie mam sprężyny eibach sportline, jak chcesz to mogę Ci podesłać fotki jak to wygląda.

Obklejenia rogów przy zderzaku i dyfuzora bym sobie odpuścił, ale to tylko moje zdanie :D

Autko wygląda super, jakbyś obniżał to jeszcze dystans delikatny i będzie git! :cool2:

Jaką masz szerokość opon?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor zajebiaszczy. Nad szybami tez mysle ale u mnie przod nie przejdzie a sam tył to jakoś tak dziwnie. Trawie jeszcze.

Prezentuje sie :cool2:

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)

– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

M. Bułhakow

Mistrz i Małgorzata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie obklejanie odpuszczę chociaż listewki bym sobie zrobił w ten Carbon bo te aluminiowe to taki nudnawe troszkę :D tak ogolnie wiecie moze jak sie za to zabrać ? Te na konsoli wiem jak zdjąć ale tej na tunelu przy skrzyni nie mam pojęcia a mianowicie wiem ze trzeba sciągnąć mieszek i sa tam śrubki a sam ten panel jest na zatrzask lecz nie mam pojęcia jak wyjąć idrive'a a nie chce tez nic połamać ( a mam do tego tendencje :D ) ale obniżenie na pewno by sie przydało . Jakbyś mógł podesłać fotki to byłbym wdzięczny bo jestem ciekaw jak to sie prezentuje , nad dystansami tez rozmyślałem bo fajnie byłoby wypchnąć kółeczka troche na zewnątrz , ale nie mam pojęcia na temat dystansów wiec odpuszczałem temat wiec jakbyś mógł doradzić cos w tej kwesti rownież będę wdzięczny ! Co do opon powinienem znac na pamięć bo szukałem w jakieś fajnej cenie zimowek ale w końcu trafiły mi sie 17' org od E60 od Pana któremu niestety tylko te koła zostały po aucie bo zostało skradzione a cena według mnie bardzo dobra bo dałem 800zl z oponami na 2-3 zimy :D

Ale w każdym razie z tego co pamietam wydaje mi sie ze sa to 255/35/19 . Co do koloru auta miło ze sie podoba , osobiscie szukałem białej ale strasznie cieżko było znaleźć , ale natrafiła mi sie ta i szczerze wydaje mi sie ze całe auto w tej wersji kolorów wyglada duzo agresywniej niz białe :D i co do szybek , kolega widze ze ma wpisany Hamburg wiec w rajchu to pewnie inaczej patrzą , ale tutaj mówiąc szczerze jeżdzę bardzo dużo , nie raz zdarzy sie przy policji stanąć na światłach i maja w to raczej wylane :) i jak przyciemniać to sie zgodzę ze przód i tył wtedy to wyglada elegancko , sam tył tez według mnie lepiej niz nic ale przód + tył jest duzo przyjemniej i dla oka i dla własnego komfortu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze rejestracje na byłego właściciela Lęborskie , nie wiem czemu ale wszyscy mi wmawiają ze GLE i GWE to wiocha i jak nie maja do czego sie przyczepić to przyczepiają sie do blach , chociaż tak od innych kierowoc w 3mieście tez nie raz juz słyszałem ze wiesniak bmw przyjechał z Leborka ( ostatnio jak miałem zadymę z Panem z Mercedesa ) :D Jak trzeba moge wstawic zdj bez ukrytych :lol: Dzięki za PW zaraz Obadam wszystko !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Auto sprzedane , bo miały sie pojawić inne wydatki związane z moją prawie narzeczoną , niestety wyszło jak wyszło kobiety brak i auta niestety też ( za autem tęsknie bardziej :) )

Zakupilem po tym aucie e46 320ci m54b22 , auto no stan idealny bylo ale niestety 170km w automacie - muł , aktualnie udalo mi sie zakupic ciekawe e39 z m62b35 z którego z osiągów jestem w końcu spełniony , niestety tylko z tą e39 co chwile coś wypada ale tego auta juz nie mam zamiaru zmieniać . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.