Skocz do zawartości

E36 Coupe Hellrot


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nowe auto bliskie zakupu w związku z czym oferuję na sprzedaż moje skromne coupe :wink:

 

Poniżej mała galeria. Jestem właścicielem od 15 miesięcy, w tym czasie przejechałem ok 7500km. Aktualny przebieg to 211400km. Auto w pełni sprawne i mocno doinwestowane dla własnej przyjemności komfortu i bezpieczeństwa.

 

W najbliższych dniach dodam ogłoszenie w stosownym dziale wraz z aktualnymi zdjęciami oraz pełnym opisem.

 

Pozdrawiam

 

http://tufotki.pl/Wdqqk

 

P.S. poniżej udostępniam rozkodowany vin. Można sprawdzić historię na stronie historiapojazdu.gov.pl - I rejestracja 23.10.1996, nr. rej. NO 9947M

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBABE11050JG72872

Type code: BE11

Model: 316I (EUR)

E-F-R series: E36 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M43

Displacement: 1.60

Power: 75 (102 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 314 - HELLROT

Upholstery code: D6AT - STOFF KLEE/ANTHR

Prod.date: 1996-10-16

 

S243 Airbag for front passenger

S255 Sports leather steering wheel

S320 Deleted, model lettering

S401 Lift-up-and-slide-back sunroof, electric

S428 Warning triangle and first aid kit

S498 Headrests mechanically adjustable, rear

S510 Headlight vertical aim control

S520 Fog lights

S668 Radio BMW Reverse RDS

L801 National version Germany/Austria

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S915 Omission of outer-skin preservation

 

http://tufotki.pl/Wdqqk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to oferta kierowana do nastolatka liczącego każdy grosz a do miłośnika marki który ma ochotę posiadać klasyczne zadbane coupe. Osobiście przy wyborze auta wolę dodać kilka tysięcy i cieszyć się zadbanym egzemplarzem. To że na rynku większość e36 to skrajnie wymęczone wynalazki wcale nie oznacza że swojego muszę wystawić za porównywalną kwotę. Cena z ogłoszenia to mniej więcej równowartość czterech średnich krajowych pensji, więc wielki majątek to nie jest :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 316 jest :) auto nie posiada za bardzo aututów na youngtimera. Niby coupe ale lanosy obok szybsze, zadbane i ładne ale dalej to 316, które nawet jako coupe nie będzie trzymać ceny ;)

 

ja rozumiem prace i koszty jakie poniosłeś ale realia są takie że może być ciężko. Niemniej oczywiście chciałbym żebyś sprzedał :)

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;) jak się sprzeda będzie fajnie, jak nie to będzie stał w garażu. Ciśnienia nie mam. Silnik tyłka nie urywa jednak to dzięki niemu auto przetrwało w ładnym stanie. Pracuję w branży motoryzacyjnej i doskonale wiem w jakim stanie są starsze auta na naszych drogach :roll: Lanosa szczerze to nie widziałem już bardzo bardzo długo. Również bym wolał by pod maską mruczało R6, jednak takie auto w stanie który mi by odpowiadał to już kwoty rzędu >20000zł.

S klasę też miałem zwykłą 320cdi, a sprzedałem za bardzo wysoką cenę pierwszemu oglądającemu, więc jestem dobrej myśli :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.