Skocz do zawartości

e46 320 Glinojeck WBABD11070PM29898


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prosimy o jeszcze :clap: Jedno i drugie na F więc nie ma różnicy :D Tak sobie głośno myślę.

 

To tak jak z tą Alcantarą niby to jest a jednak jej nie ma :)

 

Też głośno myślę :)

 

Auto naprawdę ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaufasz opinii każdego, kto obejrzy to auto? Dla jednego będzie to parch, a dla drugiego perełka, niestety kolego jak sam nie ocenisz , to niewiele się dowiesz.

Niestety, takie czasy że trzeba osobiście oglądać.

no ale jak ktos by wpadl obejrzec to jest w stanie zoabczyc czy ruda jest, jakies wycieki czy cos stuka itp. predzej uwierze komus stałemu z forum niz sprzedawcy w ogłoszeniu :)

 

 

Prosimy o jeszcze :clap: Jedno i drugie na F więc nie ma różnicy :D Tak sobie głośno myślę.

 

To tak jak z tą Alcantarą niby to jest a jednak jej nie ma :)

 

Też głośno myślę :)

 

Auto naprawdę ładne :)

alcantara to jest taka jaka byla w e46, czyli boczki cos niby alcantara, srodek plecy szmata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, że ALCANTARA nie występowała w E39.

 

A u mnie jest:

 

776 Indiv. Roof-lining Alcantara Anthracite Individual Dachh. Alcantara Anthr.

 

Co prawda w połączeniu z:

 

Upholstery Praegeleder/le-mans-blau - O6LB

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W individualu to można było sobie zamówić wszystko. Ja też mam sufit z alcantary w e39 , ale w standardowych opcjach wyposażenia tego nie było.

 

Ja widziałem e39 która miała przyciski pamięć fotela pasażera obok mieszka zmiany biegów (wszystko opisane w danych indywidualnych) tylko nie oznacza to że taka opcja była w e39.

 

Cel przesłania był taki - boczki w fotelach z mpakietu zarówno w e39 jak i e46 nie są z Alcantary tylko materiału który ją imituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno to jest racja.

 

Moja M5 jest indywidualem o nietypowej konfiguracji.

 

Tylko, że alcantara występuje w sekcji rozkodowanego VIN - INFORMATION.

 

Information

473 Armrest, Front Armauflage Vorn

602 On-board Monitor With Tv Bordmonitor Mit Tv

694 Preparation For Cd Changer Cd-wechsler Vorbereitung

776 Indiv. Roof-lining Alcantara Anthracite Individual Dachh. Alcantara Anthr.

Edytowane przez >Arecki<

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno to jest racja.

 

Moja M5 jest indywidualem o nietypowej konfiguracji.

 

Tylko, że alcantara występuje w sekcji rozkodowanego VIN - INFORMATION.

 

 

ale tu jest taka jak w VINie, tylko drewna nie ma, reszta się zgadza jak dobrze widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dla M5 było więcej opcji niż dla normalnych e39.

Deska w skórze, podsufitka z alcantary, bagażnik w alcanatrze itd były tylko dla M5

Ale to dalej E39, mimo że masz rację.

Fakt. Te wszystkie opcje, które opisaleś mam.

Ale pomóżmy koledze, koniec OT. Masz wiedzę DRAY. :handshake: Oraz chęć pomagania, chociaż...

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAY - ja wiem, że najlepiej samemu, ale kurcze, to 350km, musiałbym brac urlop, ktos kto by ze mna jechał też urlop i jak mam obejrzeć coś co na miejscu jest pordzewiałe, cieknie itp to lipa straszna :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz ja, wysłałem znajomemu ogłoszenie i napisał:

bardzo lipny silnik

bita

przebieg cofany (tu akurat wiadomo, ale na przebieg nie patrze)

 

 

tyl;ko ze gosc ma opinie troche bajkopisarza, i raczej zazdrosnika (jezdzi starym a4). widzicie zeby byl bity? r6 2.2 to lipny silnik? slyszalme ze poliftowe 2.0 są kiepskie, a r6 dobre. ktoś coś powie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M54 to udana jednostka. Nie ma żadnej różnicy czy to będzie 2.2 - 170KM, 2.5 czy też 3.0.

Może koledze chodziło o N42B20 - 143 KM

 

no wlasnie napisamem mu to samo, ze poliftowe 2.0 były kiepskie, ale już r6 to bardzo polecane silniki.

a że bity gdzieś? nie wiem, jak dla mnie to po fotach spasowania wyglądają dobrze, widziałem dużo "niebitych" gdzie były 3cm szpary między maską czy błotnikami. przlot wiadomo, ale to sobie sprawdzę u kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po tych zdjęciach ja nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić czy była bita czy nie. Dopiero drobiazgowe przetrzepanie auta na miejscu i umiejętne obejrzenie go z odpowiednich kątów pozwoli dostrzec niedoskonałości blacharsko-lakiernicze. Brak choćby zdjęcia pod maską.

 

Jeżeli auto Ci nie pasuje bo za daleko i nie masz czasu to musisz uzbroić się w cierpliwość i szukać bliżej.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie napalilem sie troche i to najgorsze. bo szukam juz troche i albo daleko, albo kolor nie ten, albo nie to wyposazenie, bo wymarozna jest czarna albo wlasnie w tym kolorze, ew szara. z tym silnikiem (r6 benzyna), z takim wypasem (no moglaby byc skora), ale wlasnie wielka navi, pdc, elektryka, grzanie, sporty, szyberdach, xenony i mpak. a wiadomo jak to w uzywanym, to nie salon ze mozna sobie wybrac, a tu sie trafila taka co ma wszystko praktycznie, tylkoz e stoi 350km a nie ma nikogo kto za "drobna" oplata moglby podjechac i popatrzec czy wlasine nie bity, czy rdzy nie ma, bo do tego speca nie potrzeba zeby to stwierdzil. mialem kilka ofert ze popatrza, ale to cenowo wychodzilo po 1200zl z dojazdem, troszke duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z firmy która sprawdza auto na miejscu i przesyła raport.

offtop

Posiadam miernik lakieru, bmwhat i już sporą wiedzę w temacie BMW a zwłaszcza w serii 3. Pojechałem jednemu koledze obejrzeć auto, wysłałem mu dokładny raport, umówiliśmy się na jacka daniela i do dzisiaj go nie mam :|

Wszyscy znajomi chcą żebym z nimi jeździł oglądać auta ale jak mówie że to sporo czasu i za darmo nie chce to nagle już nikt nie chce jechać :twisted: . Najlepszy był as z moje poprzedniej pracy który chciał do 30 tyś kupić BMW e90 325i na wypasie. Powiedziałem mu że to strata czasu i w tej cenie to będzie padło... To się obraził i stwierdził że jestem zazdrosny bo sam jeżdżę Dieslem :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie oferowalbym wspolnego picia bo do wawy czesto nie zagladam. najlepiej przelew nie wiem, część przed, część po ogledzinach. dlatego szukam kogos z okolic Glinojecka ale nie mogę znaleźć :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek poproś sprzedającego o więcej zdjęć (silnika itp.) jak bez problemu podeślę to już na plus :)

jak bedziesz juz mial to wrzuc do tematu- pewnie znajdzie sie jakis spec (fan, fanatyk :D) co coś Ci podpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisija bede mial. auto Pani kupila 2 lata temu. 2.5roku temu w aso zapis miało 167tyś (dzisiaj 198 bodajze). ale ten przelot to do sprawdzenia.

 

alufelgi kupione w czerwcu w zeszlym roku razem z oponami uzywkami zima na stalowkach za dopłatą. nie ma wgniotek, nie ma rdzy.

 

czekam na zdjecia, a jak ktos moze to niech poleci jakas firme z warszawy, ktora auta sprawdza. dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuc tu dużo porządnych zdjęć, bo auto wydaje się ładne i w dobrej konfiguracji, ale te fotki to albo specjalnie takie nieumiejetnie robione, albo ktoś nie ma talentu do zdjęc wogole. :)
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.