Skocz do zawartości

E46 320i Gryfino (zach-pom) WBAEV110X0KK49824


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może sprawdzał, wie coś na temat tego auta? Cena auta jest typowo zaporowa jak na 13 letnie auto, ale może jak nikt nie kupi to sprzedawca zejdzie z ceny, a w razie tego mam do niego ~200km, nie chciałbym się rozczarować na miejscu.

 

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-e46-320i-2-2-170km-2003r-lift-m-pakiet-xenon-ideal-okazja-ID6yifw7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Numer podwozia WBAEV110X0KK49824

Kod typu EV11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TOPASBLAU METALLIC (364)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2003-01-13

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S338A M SPORTPAKET II M Pakiet sportowy II

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S644A HANDY VORB. MIT BLUETOOTH-SCHNITTS. Instalacja tel. kom. z Bluetooth

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S716A M AERODYNAMIKPAKET II Pakiet aerodynamiczny

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S772A INTERIEURLEISTE ALU BLACK CUBE Listwy wewnętrzne Alu Black Cube

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid.

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

P981A COMFORT PLUS PAKET Comfort Plus Paket

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cena jak cena.

 

Zderzak przód pokancerowany u dołu a w tylnym brak zaślepki haka.

 

Ale auto w ciekawej opcji, do przebiegu bym się nie przywiązywał ale jeżeli według historii i papierów będą dowody na jego oryginalność to cena absolutnie nie jest za wysoka.

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena auta jest typowo zaporowa jak na 13 letnie auto

 

Cena jest powiedzmy iż normalna jak za to auto. Coś tam pisze o rdzy, coś o zderzaku - trzeba by to sprawdzić. Najbardziej rdzewieją zamienniki z blachy czarnej, lub nieumiejętnie naprawiane.

Twoim zdaniem ile powinno kosztować :?: 5, 7, 12 tysi :?: wtedy by nie była zaporowa :?:

Jeśli porównujesz do dostępnych na allegro e90 za kwotę około 20tys zł to rzeczywiście cena jest zaporowa i radzę kupić takie e90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena auta jest typowo zaporowa jak na 13 letnie auto

 

Cena jest powiedzmy iż normalna jak za to auto. Coś tam pisze o rdzy, coś o zderzaku - trzeba by to sprawdzić. Najbardziej rdzewieją zamienniki z blachy czarnej, lub nieumiejętnie naprawiane.

Twoim zdaniem ile powinno kosztować :?: 5, 7, 12 tysi :?: wtedy by nie była zaporowa :?:

Jeśli porównujesz do dostępnych na allegro e90 za kwotę około 20tys zł to rzeczywiście cena jest zaporowa i radzę kupić takie e90.

 

Porównuję do e46 w podobnym roczniku, tej samej wersji silnikowej, wiadomo, że trochę więcej liczy za mpakietowe zderzaki, bo faktycznie są fabryczne, jednak w Polsce w warunkach miejskich jest to raczej wada niż zaleta, o czym świadczą pęknięte mocowania tylnego zderzaka i przyorany przedni zderzak, ciekawe jaki jest stan podwozia, bo e46 lubią gnić od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję do e46 w podobnym roczniku, tej samej wersji silnikowej, wiadomo, że trochę więcej liczy za mpakietowe zderzaki

A ja bym swojego samochodu nie sprzedał taniej niż 20tys zł - mimo, że nie mam m-paka. Przecież zawsze możesz kupić tańsze - to Twój wybór.

Pewnie swojego wystawię na sprzedaż w maju - jak się nie sprzeda za 20koła to sobie go zostawię :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównuję do e46 w podobnym roczniku, tej samej wersji silnikowej, wiadomo, że trochę więcej liczy za mpakietowe zderzaki

A ja bym swojego samochodu nie sprzedał taniej niż 20tys zł - mimo, że nie mam m-paka. Przecież zawsze możesz kupić tańsze - to Twój wybór.

Pewnie swojego wystawię na sprzedaż w maju - jak się nie sprzeda za 20koła to sobie go zostawię :cool2:

 

Porównuję do e46 w podobnym roczniku, tej samej wersji silnikowej, wiadomo, że trochę więcej liczy za mpakietowe zderzaki, bo faktycznie są fabryczne, jednak w Polsce w warunkach miejskich jest to raczej wada niż zaleta, o czym świadczą pęknięte mocowania tylnego zderzaka i przyorany przedni zderzak, ciekawe jaki jest stan podwozia, bo e46 lubią gnić od dołu.

No i też do zrobienia/wymiany prawe przednie nadkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak m-pakiet dla Ciebie to wada to nie prościej szukać zwykłej wersji?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak m-pakiet dla Ciebie to wada to nie prościej szukać zwykłej wersji?

 

No może faktycznie za mocne słowa, nie wada, ale nie zależy mi jakoś na mpakiecie, fajnie wygląda ale nie za bardzo praktyczny.

 

Cena auta jest typowo zaporowa jak na 13 letnie auto,

 

Co za różnica ile ma lat ?

Raz że to nie 13 letnia skoda, dwa wydaje się w pełni ori i nie jest to 318

 

318i 143km (n42b20) to faktycznie taki tragiczny silnik? Szukam raczej r6, ale jakbym trafił zadbaną 318i to i tak lepiej się w to nie pchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz ... 320 po lifcie w ori mPaku nie będzie warte tyle co zwykłe 318 w tym samym stanie - to jest ta różnica.

R6 i mPak ... a mPak to nie tylko zderzaki, zresztą to najmniej ważny szczegół, zawsze będzie więcej warte.

Na 10 z szumnie wrzuconym nagłówkiem Mpakiet może z połowa go ma a jeszcze mniej w całości i w ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie rozumiesz ... 320 po lifcie w ori mPaku nie będzie warte tyle co zwykłe 318 w tym samym stanie - to jest ta różnica.

R6 i mPak ... a mPak to nie tylko zderzaki, zresztą to najmniej ważny szczegół, zawsze będzie więcej warte.

Na 10 z szumnie wrzuconym nagłówkiem Mpakiet może z połowa go ma a jeszcze mniej w całości i w ori.

 

A, o to Ci chodzi, ale to jest oczywista oczywistość, że autka z większym silnikiem, z lepszym wyposażeniem będą droższe. Myślałem, że to standardowy profilaktyczny post hejtujący n42 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e46 nie szufladkował bym ceny względem rocznika bo są to stare klamoty i lepiej kupić zadbany egzemplarz, a nie młodszy i doruchany.

Decydując się na taki samochód musisz się z tym liczyć że może być problem z korozją w typowych miejscach dla tego modelu bądź auto jest malowane i że auto będzie mieć wady w końcu to używane 13 letnie bmw.

Przy e46 nie ograniczał bym się co do dystansu poszukiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to gosciu zjechal juz 2 tys. zl i to pewnie jeszcze nie wszystko. Cena jak najbardziej normalna, jezeli nic grubego nie wyjdzie to calkiem fajna:)

 

 

Jakby to była 328i czy 330i to rozumiem, że musi kosztować ponad 20k, ale za tą wersję silnikową, gdzie jest jeszcze do zrobienia kilka rzeczy w aucie to moim zdaniem zdecydowana przesada. Powoli odpuszczam bmw i skłaniam się ku jakiemuś nowszemu autu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież to auto będzie do wzięcia za jakieś 19 tysi, 20 to jest maks. Jeżeli to jest dla Ciebie sufit to nie polecam, takich co szukają E46 w dobrej opcji za naście tysięcy jest tutaj co tydzień paru i kończy się w najlepszym razie rozczarowaniem.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to auto będzie do wzięcia za jakieś 19 tysi, 20 to jest maks. Jeżeli to jest dla Ciebie sufit to nie polecam, takich co szukają E46 w dobrej opcji za naście tysięcy jest tutaj co tydzień paru i kończy się w najlepszym razie rozczarowaniem.

 

19k to jest jeszcze cena do przyjęcia, jednak nadmieniam, że jest wystawiona za 22k, tym bardziej, że jest kilka rzeczy do zrobienia tj zderzaki, błotnik, co można wywnioskować z aukcji, a znając życie nie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest jak najbardziej normalna.

Ja za swoją 328i jechałem prawie 400 km w jedną stronę wiec co to jest te 200 km. Za swoją przedlftową dałem 19 tys, i do tej pory prawie nic w niej nie robilem tylko profilaktyka.

 

Mój znajomy kupił 320i za 10 tys złoty i w 2 miesiące wyłożył na nia ponad piątkę :)

Więc jedz sprawdz ją komputer podnieś do góry i jak jest wszystko okej to ja bym brał, bo cena jest normalna.

Mnie to autko się bardzo podoba, jedynie co mi nie pasuje to tylko troszkę silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako właściciel pisze, że dzisiaj auto zostało sprzedane praktycznie za cenę wyjściową. Kupujący bardzo zadowolony. Ja jako sprzedawca tym bardziej. Auto bardzo ciekawe, wszystko w fabrycznym stanie. Kupujący sami byli zdziwieni, że nie będzie z czego targowac. Pojechaliśmy na stację diagnostyczą, sam diagnosta był zdziwiony tak dobrym stanem auta. Jedynie okazało się że jeszcze wydech miał jakieś nieszczelności, o których sam nie wiedziałem, gdyż były praktycznie nie do usłyszenia. Aktualnie jestem posiadaczem e92 335i, która niedługo będzie na tym forum, moje wlasnie sprzedane e46 także pozostanie na forum, nowy właściciel ma duże plany względem tego auta, za co jestem wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to gosciu zjechal juz 2 tys. zl i to pewnie jeszcze nie wszystko. Cena jak najbardziej normalna, jezeli nic grubego nie wyjdzie to calkiem fajna:)

 

 

Jakby to była 328i czy 330i to rozumiem, że musi kosztować ponad 20k, ale za tą wersję silnikową, gdzie jest jeszcze do zrobienia kilka rzeczy w aucie to moim zdaniem zdecydowana przesada. Powoli odpuszczam bmw i skłaniam się ku jakiemuś nowszemu autu.

Nie kupisz w tych pieniądzach lepszego auta jak e46 z silnikiem R6...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako właściciel pisze, że dzisiaj auto zostało sprzedane praktycznie za cenę wyjściową. Kupujący bardzo zadowolony. Ja jako sprzedawca tym bardziej. Auto bardzo ciekawe, wszystko w fabrycznym stanie. Kupujący sami byli zdziwieni, że nie będzie z czego targowac. Pojechaliśmy na stację diagnostyczą, sam diagnosta był zdziwiony tak dobrym stanem auta. Jedynie okazało się że jeszcze wydech miał jakieś nieszczelności, o których sam nie wiedziałem, gdyż były praktycznie nie do usłyszenia. Aktualnie jestem posiadaczem e92 335i, która niedługo będzie na tym forum, moje wlasnie sprzedane e46 także pozostanie na forum, nowy właściciel ma duże plany względem tego auta, za co jestem wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych ;)

 

No i fajnie, będę obserwował temat i zazdrościł, jeśli będzie na forum :D

Może i lepiej, że to nie ja kupiłem, jeżdżeniem po samym mieście bym tylko zamęczył silnik, przy dystansach jakie robię nawet by się nie zagrzała, doszedłem do wniosku, że nie potrzebuję takiego, dlatego teraz skupiłem się na 318i 143km, a jak nie znajdę to powracam do audi, tym razem a4 b8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.