Skocz do zawartości

e46 320d M47 Logi z inpy(film)


Bossss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

I nadeszła zmora bunia ma jakieś problemy ze sobą mianowicie straciła na mocy chwilami dostanie przebłysk i jest troche mocniejsza do tego wszystkiego kopci przy mocniejszym przyspieszaniu na postoju przy depnieciu do spodu puszcza niebieskawy dymek pozniej czarny podczas jazdy wali na czarno do tego spalanie poszlo w góre obawiam sie ze turbo zaczyna emeryture:) i zacinajacy sie nastawnik w vp44. Odrazu dodam ze wszystkie szmery bajery typu podcisnienia wezyki odma itp itd sa git wrzucilem filmik z inpa podczas jazdy i powiedzcie jak to wyglada wzgeldem waszych autek w poblizu nie mam z kim porownac parametrow wiec licze na wasza pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprawdzil przepływke bo coś mało pokazuje powinna spokojnie dojść do 100 a u ciebie tam bylo koło 80 i jeszcze wszystkie gumowe węże od turbo do kolektora ssącego ,turbo za mało o 0,1 bara troszke jakby kąt wtrysku się rozjeżdżał ale też to może być wina wolnej reakcji INPY najlepiej jak byś to zrobił w DIS-ie te wszystkie wartości razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze inpa nie najlepsza do tego silnika jutro sie wezme za disa co do przeplywki to zakladana nowa pierburga jakis rok temu soft wgrany d5 czyli adaptacji nie robilem.

Dodam ze mam niesprawny egr dokladniej sam zawor kaput i elektrozawor a chlodniczka zaslepiona. Stwierdzilem ze skompletuje graty w tym tygodniu i doprowadze egr do oryginalu i jeszcze zaworek turbo nowy dorzuce bo od kupna nie zmienialem. Na jalowym jak stoje to katy w miare sie pokrywaja ew. jest odcylka do +-0,30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakby co mam na zbyciu niepotrzebny, w pełni sprawny zawór egr, z tego co kojarzę w m47 jest taki sam jak w m47n.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślę, że 70,- z wysyłką za pewny, sprawny zawór egr jest dobrą ofertą.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.