Skocz do zawartości

Kupno allegrowych alufelg.


Eleir

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż chciałbym odświeżyć samochód poprzez zakup nowych alufelg (obecnie mam styling 44) i wchodzę na allegro a tam śliczne aluski na wzór tych z M6 (styling 167?) za niecałe 1500 zł za komplet... Mówię cena śmieszna za takie cudo ale czy nie ma tutaj haczyka? Serio za taką kwotę są to felgi dobrej jakości które nie rozlecą się po wpadnięciu w większą dziurę? Miał ktoś styczność? Jak to z tym jest? :)

 

przykładowy link :

http://allegro.pl/nowe-felgi-16-5x120-bmw-1-3-e36-e46-e90-m-power-i5167772475.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi no name

Większość opini w internecie jest negatywna jeśli chodzi o felgi nie znanych firm musiałbyś poczytać konkretne informacje o produkcji felg dobrej jakości a tych sprzedawanych na allegro jakość i materiał inna . Można zaryzykować jakiś mniejszy rozmiar ale już duże felgi od 16 cali to już moim zdaniem plastelina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? :) Najlepiej ktoś kto miał styczność z felgami tej firmy ;)

 

Komentarze widziales?

 

Niemiły kontakt z właścicielem, zakupiłem felgi po 3 miesiącach jedna z felg pękła podczas jazdy, niestety wlasciciel nie probóje w żaden sposób pomoc z reklamacja i na dodatek chamskie odzywki. Nie polecam a felgi odsyłam spowortem "ładne felgi"

 

Ale, nie, Tobie sie na pewno uda, oszukasz system i kupisz taniej, niz kosztuje produkt przyzwoitej jakosci :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? :) Najlepiej ktoś kto miał styczność z felgami tej firmy ;)

 

Komentarze widziales?

 

Niemiły kontakt z właścicielem, zakupiłem felgi po 3 miesiącach jedna z felg pękła podczas jazdy, niestety wlasciciel nie probóje w żaden sposób pomoc z reklamacja i na dodatek chamskie odzywki. Nie polecam a felgi odsyłam spowortem "ładne felgi"

 

Ale, nie, Tobie sie na pewno uda, oszukasz system i kupisz taniej, niz kosztuje produkt przyzwoitej jakosci :mad2:

 

 

Komentarze są różne, no ale jednak jest to ryzyko, tylko, że nie widzę nigdzie żadnych przyzwoitych felg z rozstawem 5x120, 16 cali... Mogę dać dwa razy tyle tylko, że nigdzie takich nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pół godziny temu wpisywałem rozstaw, model itp. wyskoczyło, nie mamy takich felg :) Mniejsza o to, wyszedłem na leniwego buraka, który nie potrafi używać google a Ty z łaski swojej mi pomogłeś także dzięki Ci ;).

 

Niezły wybór. Ale ceny nie są jakieś drastycznie większe, 500-1000zł więcej a przynajmniej jakaś pewniejsza firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny temu wpisywałem rozstaw, model itp. wyskoczyło, nie mamy takich felg :) Mniejsza o to, wyszedłem na leniwego buraka, który nie potrafi używać google a Ty z łaski swojej mi pomogłeś także dzięki Ci ;).

 

Niezły wybór. Ale ceny nie są jakieś drastycznie większe, 500-1000zł więcej a przynajmniej jakaś pewniejsza firma.

 

Nie ma sprawy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.