Skocz do zawartości

320D Nie Pali,mrugające światła postojowe.


titusr1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów i koleżanki.Otóż pisze o problemie który dotyka mnie drugi raz w aucie.Otóż mam 320d z 2008r/

Normalnie jest tak że przychodzę rano,otwieram z kluczyka ,wkładam kluczyk i zapalam.Aż tu nagle ;-],przychodzę chce otworzyć z pilota i nic. zero reakcji,tylko alarm się włączył na jakąś chwile,po czym się wyłącza.I znowu z pilota próbuje otworzyć i znowu nic tylko alarm.Otwieram samochód manualnie tym małym kluczykiem,wchodzę do środka wkładam do stacyjki i kompletnie zero reakcji.Dodam że otwierają się drzwi tylko z mojej strony.Chwila panik :mad2: ale po chwili znowu sprawdzam i nic.Otwieram schowek pasażera i POJAWIŁO SIĘ światęłko w tunelu otóż zapaliły się kontrolki na desce.Wygląda to trochę jak by było jakieś zwarcie elektryczne.Ale wciskam guzik startu naciskam i nic,Zero reakcji ,autko nie pali.Dodam tylko że jak wychodzę z auta i zamykam z pilota to załączają się ringi postojowe,a wcześniej nigdy tak nie było.

To już jest drugi raz w tym autku,dodam tylko że za pierwszym razem po trzech dniach autko zapaliło.

czy ma ktoś może jakiś pomysł co to może być???pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawezwij majstra ze sprzętem do diagnozy i będzie więcej wiadomo.

Jest:e36 kupeta 2.5; e70 3.0 sd

Prawo jazdy & POLON.. BMW :D

Diagnostyka BMW od 1988r. do 2019r.. i rolowanie nadkoli // pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.