Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co powiecie na to: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-sedan-polift-manual-ID6yhDqd.html

 

z rzeczy typu alcantara, kiera z m pakietu to wiem ze bylo dokladane

 

VIN WBADL91060GW56963

Type code DL91

Model 525D (EUR)

E-F-R series E39

Series 5

Type LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M57

Displacement 2.50

Power 120 (163 hp)

Drive HECK

Transmission MECH

Paint code 303 - COSMOSSCHWARZ METALLIC

Upholstery code F4AT - STOFF RIPS DIAGO

Prod.date 2001-02-15

 

 

S216 HYDRO STEERING-SERVOTRONIC

S249 Multifunction f steering wheel

S261 Side airbags for rear passengers

S401 Lift-up-and-slide-back sunroof, electric

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S464 Ski bag

S465 Through-loading system

S469 Integrated child seats

S473 Armrest front

S488 Lumbar support, driver and passenger

S494 Seat heating driver/passenger

S500 Headl.washer system/intensive cleaning

S520 Fog lights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S630 Car phone with cordless receiver

S661 Radio BMW Business (C43)

S761 Individual sunshade glazing

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura pracy tego silnika jest rewelacyjna. Niepotrzebnie chipował, właściwie niewiele zyskał.

Ja nie mam zaufania do ludzi, którzy wymieniają kwoty jakie włożyli w auto, ale to tylko moje spostrzeżenie.

Bez oględzin i sprawdzenia stanu, możemy sobie tylko pogadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze w diesla z 233 tys przebiegu, gościu tak mówi, bo nie da się tego sprawdzić tak na dobrą sprawę.

Wypisuje wszystko co w nim robił, trochę to śmieszne i do mnie nie przemawia, no ale ok.

Alcnatra na mieszkach wygląda beznadziejnie.

Xenony w tym aucie nie powinny nigdy się znaleźć. Nie ma samopoziomowania świateł, tylko ręczna regulacja za co mogą ci nawet dowód rejestracyjny zabrać, dodatkowo nie widzę przetwornic, może podłączył je bezpośrednio pod instalacje :duh:

Wirusowanie tego silnika to jakaś pomyłka.

Prawy halogen na 100% do wymiany, jest rozszczelniony.

 

Taki mały protip odemnie, jak jedziesz sprawdzić tą BMW, to odkręć wlew oleju, jak słychać stukanie, to tak na 90% silnik ma powyżej 300k przebiegu, jest to powodowane zwiększeniem się odległości pomiędzy wałem korbowodowym i popychaczami, przez co ma gdzie się rozejść dźwięk i słychać stukanie, nie jest to żadna wada, po prostu taka ciekawostka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały protip odemnie, jak jedziesz sprawdzić tą BMW, to odkręć wlew oleju, jak słychać stukanie, to tak na 90% silnik ma powyżej 300k przebiegu, jest to powodowane zwiększeniem się odległości pomiędzy wałem korbowodowym i popychaczami, przez co ma gdzie się rozejść dźwięk i słychać stukanie, nie jest to żadna wada, po prostu taka ciekawostka :)

 

 

co karwa :D :mrgreen: jak ja lubie jak ktos jakies bzdury gdzies uslyszy i potem to opowiada dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały protip odemnie, jak jedziesz sprawdzić tą BMW, to odkręć wlew oleju, jak słychać stukanie, to tak na 90% silnik ma powyżej 300k przebiegu, jest to powodowane zwiększeniem się odległości pomiędzy wałem korbowodowym i popychaczami, przez co ma gdzie się rozejść dźwięk i słychać stukanie, nie jest to żadna wada, po prostu taka ciekawostka :)

 

 

co karwa :D :mrgreen: jak ja lubie jak ktos jakies bzdury gdzies uslyszy i potem to opowiada dalej :D

 

 

Kilka dni temu rozbierałem ten silnik, także swoje wiem, ta śmiała teza została wysnuta na podstawie informacji doświadczenia i obserwacji, bo wymiana pompy vacum, koła pasowego czy czegokolwiek innego nic nie daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały protip odemnie, jak jedziesz sprawdzić tą BMW, to odkręć wlew oleju, jak słychać stukanie, to tak na 90% silnik ma powyżej 300k przebiegu, jest to powodowane zwiększeniem się odległości pomiędzy wałem korbowodowym i popychaczami, przez co ma gdzie się rozejść dźwięk i słychać stukanie, nie jest to żadna wada, po prostu taka ciekawostka :)

 

 

co karwa :D :mrgreen: jak ja lubie jak ktos jakies bzdury gdzies uslyszy i potem to opowiada dalej :D

 

 

Kilka dni temu rozbierałem ten silnik, także swoje wiem, ta śmiała teza została wysnuta na podstawie informacji doświadczenia i obserwacji, bo wymiana pompy vacum, koła pasowego czy czegokolwiek innego nic nie daje.

 

To kolego słabiutko z tym twoim doświadczeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto bylo wystawiane równiez na naszym forum.

Moim zdaniem bardzo zdrowe e39. Ze zdjec wygląda bardzo fajnie. Lista inwestycji również dość imponująca. Nic tylko jechac, oglądac i jak nie bedzie wiekszych wad, to brac. Cena wg mnie, jak za tak doinwestowane auto, bardzo rozsądna.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, właściciel. Nie rozumiem, czemu nawet nikt nie dzwoni zapytać przez telefon tylko czytam jakieś teorie spiskowe na forum, ale ok. Historia przebiegu jest do zweryfikowania w ASO oraz oczywiście za pomocą wszystkich mongolskich sposobów z okręcaniem wlewu itd. Po prostu przebieg jest oryginalny.

Było na sprzedaż już tutaj: http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=55&t=55918

 

A wynika z tego tyle, że poprzednio jeździł tym autem jakiś koks na sterydach, który pewnie nieźle auto katował, a cena jest bez felg i bez wzmacniacza audio i tuby basowej (a przynajmniej było rok temu)

Koks na sterydach, wtf? Odkupiłem ją od mgr inż pracującego w Lotosie, przed nim autem jeździł wspomniany Michał Karmowski, czyli bardzo znana i poważana osoba. Jesteś jakimś cymbałem czy jak?

Cena jest z felgami, które są oryginalne, ba, nawet opony z 2015 też są wliczane w cenie. Kolejna niespodzianka, zestaw nagłośnienia też jest w cenie!

 

Kultura pracy tego silnika jest rewelacyjna. Niepotrzebnie chipował, właściwie niewiele zyskał.

Ja nie mam zaufania do ludzi, którzy wymieniają kwoty jakie włożyli w auto, ale to tylko moje spostrzeżenie.

Bez oględzin i sprawdzenia stanu, możemy sobie tylko pogadać :D

Niepotrzebnie czipowałem, uzasadnij proszę dlaczego? Auto jest szybsze od fabrycznego 530D manual i przy okazji pali mniej paliwa, ja jestem bardzo zadowolony.

Wymieniam kwoty jakie włożyłem w auto, żeby każdy potencjalnie zainteresowany nie musiał o wszystko wypytywać przez telefon. Uczciwie, czarno na białym po prostu piszę co jest zrobione.

Na potwierdzenie wykres z hamowni

http://s29.postimg.org/6tnqjaxc3/WP_20150418_005.jpg

Alcnatra na mieszkach wygląda beznadziejnie.

Prawy halogen na 100% do wymiany, jest rozszczelniony.

Oryginalne skórzane mieszki dodaje do auta, wygląd tych z alcantary to kwestia gustu.

Mogę spuścić szaleńcze pięć dych na rozszczelniony halogen w 15 letnim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam kwoty jakie włożyłem w auto, żeby każdy potencjalnie zainteresowany nie musiał o wszystko wypytywać przez telefon. Uczciwie, czarno na białym po prostu piszę co jest zrobione.

 

I brawa dla Ciebie za to. Czytając takie ogłoszenie dzwonie tylko po to żeby się umówić na oględziny a nie jak stare ciotki gawędzić przez telefon :).

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Koks na sterydach, wtf? Odkupiłem ją od mgr inż pracującego w Lotosie, przed nim autem jeździł wspomniany Michał Karmowski, czyli bardzo znana i poważana osoba. Jesteś jakimś cymbałem czy jak?

 

Napinasz się jak plandeka na Żuku. Musisz być gotowy, na oceny auta, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, zwłaszcza, że typowe mirki nie śpią i sprzedają bez wypadki, które, jak się później okazuje, są dojechane... a poza tym z tym cymbałem to długiej kariery na forum nie zrobisz. Dla mnie tym samochodem mógł jeździć nawet Piotr Rubik, jakie to ma znaczenie? Mgr na Lotosie, to chyba ciężko u Was z pracą.

 

Generalnie to nikt nie powinien do Ciebie jechać, bo brak Ci kultury, i każdego marudę oglądającego auto, pogonisz wyzywając go od najgorszych.

 

Co do Karmowskiego to nie jaram się gościem, którego próbka moczu, będzie przypominała próbkę moczu konia wyścigowego - to kolejny typ, którego Trec pompuje swoimi odżywkami, mówiąc, że wszystko jest dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja, właściciel. Nie rozumiem, czemu nawet nikt nie dzwoni zapytać przez telefon tylko czytam jakieś teorie spiskowe na forum, ale ok. Historia przebiegu jest do zweryfikowania w ASO oraz oczywiście za pomocą wszystkich mongolskich sposobów z okręcaniem wlewu itd. Po prostu przebieg jest oryginalny.
Było na sprzedaż już tutaj: http://bmw5er.pl/viewtopic.php?f=55&t=55918

 

A wynika z tego tyle, że poprzednio jeździł tym autem jakiś koks na sterydach, który pewnie nieźle auto katował, a cena jest bez felg i bez wzmacniacza audio i tuby basowej (a przynajmniej było rok temu)

Koks na sterydach, wtf? Odkupiłem ją od mgr inż pracującego w Lotosie, przed nim autem jeździł wspomniany Michał Karmowski, czyli bardzo znana i poważana osoba. Jesteś jakimś cymbałem czy jak?

Cena jest z felgami, które są oryginalne, ba, nawet opony z 2015 też są wliczane w cenie. Kolejna niespodzianka, zestaw nagłośnienia też jest w cenie!

 

Kultura pracy tego silnika jest rewelacyjna. Niepotrzebnie chipował, właściwie niewiele zyskał.

Ja nie mam zaufania do ludzi, którzy wymieniają kwoty jakie włożyli w auto, ale to tylko moje spostrzeżenie.

Bez oględzin i sprawdzenia stanu, możemy sobie tylko pogadać :D

Niepotrzebnie czipowałem, uzasadnij proszę dlaczego? Auto jest szybsze od fabrycznego 530D manual i przy okazji pali mniej paliwa, ja jestem bardzo zadowolony.

Wymieniam kwoty jakie włożyłem w auto, żeby każdy potencjalnie zainteresowany nie musiał o wszystko wypytywać przez telefon. Uczciwie, czarno na białym po prostu piszę co jest zrobione.

Na potwierdzenie wykres z hamowni

http://s29.postimg.org/6tnqjaxc3/WP_20150418_005.jpg

Alcnatra na mieszkach wygląda beznadziejnie.

Prawy halogen na 100% do wymiany, jest rozszczelniony.

Oryginalne skórzane mieszki dodaje do auta, wygląd tych z alcantary to kwestia gustu.

Mogę spuścić szaleńcze pięć dych na rozszczelniony halogen w 15 letnim aucie.

 

To tytuł naukowy cokolwiek zmienia? Karmowski lubi sobie przycisnąć, co pokazał bawiąc się np. audi RS6 swojego kolegi, ale nie o tym tutaj.

 

Odnosisz się do wszystkich moich słów poza xenonami. Jak omówisz dodawanie xenonów do samochodu bez autopoziomowania świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są dołożone bez samopoziomowania. Na szczęście działa ręczna regulacja i przy załadowaniu samochodu można je obniżyć. Spryskiwacze reflektorów też działają, więc nie widzę problemu. W bagażniku są normalne żarówki więc w 5 minut można wrócic do stanu fabrycznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Odnosisz się do wszystkich moich słów poza xenonami. Jak omówisz dodawanie xenonów do samochodu bez autopoziomowania świateł?

 

Są na tym forum poważni szefowie firm zajmujących się chipowaniem aut z kwitami od BMW AG którzy u siebie w samochodach kiedyś robili taką samą bardachę (albo i większą, bo nawet bez sprysków), więc daj sobie na wstrzymanie. :)

3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nie wstawiaj, tylko do razu kupuj :8)

Swoją drogą uświadomi mnie ktoś co jest takiego złego w podniesieniu mocy w 525d? To coś jak zakładanie gazu do STI? Po prostu nie wypada czy jak? :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wstawiaj, tylko do razu kupuj :8)

Swoją drogą uświadomi mnie ktoś co jest takiego złego w podniesieniu mocy w 525d? To coś jak zakładanie gazu do STI? Po prostu nie wypada czy jak? :lol:

 

Jeśli firma się podejmuje podniesienia mocy to znaczy, że można ale jak widać tutaj nie wszystko można co można :D.

Było: 306 1.4 98> Espace 2.1d 94> 850 2.5 96> 318tds 97> W638cdi 2.2 00> 525tds 98> W169 1.5 05> 316i 90> 324td 89> 525tds 96> W124 300CE 90> Mondeo 2.0tdci 02> 525td 95> W203 2.0 01> 520i 98> 522i 00> 525i 01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nikt nie powinien do Ciebie jechać, bo brak Ci kultury, i każdego marudę oglądającego auto, pogonisz wyzywając go od najgorszych.

.

 

Co innego chyba maruda ogladajacy auto na zywo, a zupełnie co innego wrózbita który ze zdjec i z opisu (konkretnego i szczegółowego) wrózy że auto jest złe, gdy tak na prawde prezentuje dużo więcej i prezentuje sie duzo lepiej niż srednia tego modelu/rocznika.

 

Gdybym szukal diesla e39 juz był bym w drodze do Trójmiasta.

Ale zawsze tak jest, ze jedni narzekają bez oglądania a konkretni kupują...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed nim autem jeździł wspomniany Michał Karmowski, czyli bardzo znana i poważana osoba.

Przepraszam, że nie w temacie - ale kto to jest Michał Karmowski - ta bardzo znana i poważna osoba, której ja nie znam :?: jakiś polityk :?: , duchowny :?: a może inny baletmistrz :?:

Moim jeździł kiedyś ten -----> Dżastin Biber tylko nie wiem czy pomoże mi to w przyszłości sprzedać auto :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed nim autem jeździł wspomniany Michał Karmowski, czyli bardzo znana i poważana osoba.

Przepraszam, że nie w temacie - ale kto to jest Michał Karmowski - ta bardzo znana i poważna osoba, której ja nie znam :?: jakiś polityk :?: , duchowny :?: a może inny baletmistrz :?:

Moim jeździł kiedyś ten -----> Dżastin Biber tylko nie wiem czy pomoże mi to w przyszłości sprzedać auto :cry2:

To nie ją wspominałem kto jeździł tym autem, kogo to obchodzi. Sprostowalem tylko błędnie informacje nt. "Tępego koksa" czy jakkolwiek został nazwany. Wkurzyl mnie ten tekst, bo faceta poznalem i na prawdę nie jest stereotypowym mięśniakiem.

Teksty o palowaniu RS6... A po co to auto zostało stworzone?

No, ale w internecie każdy anonimowo może sobie popieprzyc farmazony, nie wiem po co wdaje się w ta jałową dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.