Skocz do zawartości

428i f32 msport


bsuder

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc od września przesiadłem się do f32 428i

samochód produkcji sierpniowej z manualną skrzynią biegów, m pakietem, tapicerka alkantara hexagon, wydechem performance i lotką :)

Jestem zadowolony, osiągi są bardzo dobre jak na 2 litrowy silnik a i cena zakupu rozsądna ( w zestawieniu z 435i )

aktualnie 5 tysięcy przebiegu, ledwo dotarty.

w planach zmiana kół, dyfuzor performance i może przednia dokładka oraz pod progi

 

 

http://s10.ifotos.pl/img/201509151_seewher.jpg

http://s10.ifotos.pl/img/201509151_seewhnq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód z manualną skrzynią biegów i z napędem RWD, wydaje mi się to sensowna konfiguracja dla 2 litrówki.

Zimą mało co jeżdżę a jak spadnie śnieg to stoi w garażu.

 

Przymierzałem się już nieraz do tych nerek m performance i jakoś nie jestem przekonany

mam wrażenie że się gryzą kolorystycznie z reflektorami ( zbyt ciemne )

 

http://www.rwcarbon.com/prod_images/xlarge/bmwf32002.jpg

 

Może to kwestia przyzwyczajenia, może się złamie :P

 

Co do spalania, ekonomią ten silnik nie powala.

Tankuje orlenowską verve i średnie wychodzi 13.8 l / 100 km przy jeździe czasem spokojnej a czasem dynamicznej

W trasy nie jeżdżę ale po obwodnicy i po mieście.

Przy spokojnej jeździe da się zejść do 10 litrów.

Szybka jazda to pod 20 litrów.

Wydaje mi się mimo wszystko że nie jest źle, silnik jest trochę wysilony jak na 2 litry więc coś musi łyknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne auto. Sam mam słabość do białego + mpakiet. Osobiście bym zostawił jak jest. ;)

Sławomir - korzyści mają lobbyści pro ekologiczni i producent. Łatwiej wytłumaczyć szybsze zużycie 2.0t niż dużego n/a. Chociaż osobiście cieszę się że na stała era turbo w BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Krakus i koljeny białaś z 2,8i :-)

Fajne auto tylko ten manual chyba musi być dramatyczny :D już sobie nie wyobrażam jazdy z manualem .

Do zobaczenia na drodze ;-) ja mam taką dokładkę jak wysłaeś zdjęcie i czarną nerkę performance na przodzie czarny dach i felgi 20" performance więc widoczny punkt na mieście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem przed zamówieniem zarówno automatem jak i manualem w f32 . Nie żeby automat był zły ale po prostu lepiej czuje samochód ze skrzynią manualną. mam jeszcze f30 z automatem - komfort jazdy nieporównywalny ale mimo wszystko nie żałuje wyboru i jestem bardzo zadowolony z tej konfiguracji.

Pewnie się nie raz jeszcze zobaczymy na mieście, ostatni raz widziałem Cię ale to jeszcze w poprzednim e90 na A4 w stronę balic. Chyba ktoś kogoś gonił :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

O widze kolejna wannę w Krakowie ;) Ładne suto gratuluje .

P.s. Dobrzanski dał Ci chociaż 14% rabatu ? Sprawdzałeś

W M-Carsie cene?

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Myślę że znajdzie się ktoś taki jak ja, 5tka mimo wszystko to samochód z założenia komfortowy więc manual nie pasuje. Może nie będzie tak zle, ktoś już do mnie dzwonił, ktoś jest zainteresowany .. :P

Ale prawda automat do sprzedania lepszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.