Skocz do zawartości

Czy te felgi są oryginalne?


Fado365

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądałem sobie oferty z felgami na lato i natrafiłem na jedno ciekawe ogłoszenie ( ciekawe ze względu na cenę).

http://olx.pl/oferta/felgi-5x120-7-5j-m-pakiet-17-CID5-IDbE3IR.html

Moje pytanie, czy te felgi są oryginalne? Czy jest to styling 65? Przeglądałem już forum, w jednych tematach pisali ze 65 wychodził tylko i wyłącznie w 18 calach, w innych tematach pisali również o 17 calach. Raz pisano o tym ze musi być miejsce albo naklejka M, w innych ( również google ) wyskakiwały felgi bez miejsca i znaczka M. Jutro chciałem jechać po te felgi, także proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a juz myslalem ze wezme sobie na handel :). A jeśli kupiłbym je za 550 to opłacałoby mi sie to? W sumie zdrowe opony 17, felga też ładna :) Albo wziac je do mojej e46 i cieszyć się ładnym wyglądem za małe pieniądze ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się jeszcze na inną aukcje, felgi wyglądają obiecująco, gość pisze że oryginalne, znaczek M jest. Jedyny dla mnie problem, albo podejrzenie to to że wszystkie felgi mają szerokość 8j, a z tego co widze na stronie felgi powinny być 7.5x17 lub 8.5x17( tył ). Podaje link do modelu felgi. Styling 68.

 

http://www.bmwstylewheels.com/bmw/68

 

Cena mi sie podoba ( 800 zł ), do tego wysylka pobraniowa, co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkie są 8j to znaczy że nie oryginał :wink:

Znaczek M to nie problem, pełno tego na allegro.

Oryginalna felga ma od tyłu napis BMW i 7 cyfrowy numer części.

Styling 68 powinien mieć nr 2 229 180 dla 7,5j i 2 229 135 dla 8,5j.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.