Skocz do zawartości

dzwine dzwieki przy kreceniu kierownica


michel800wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem w moim bmw 318d 2010 rok.Podczas krecenia kierownica slysze jakies dziwne dzwieki cos jakby jeczenie :P nie jest to glosne i przy wlaczonym radiu jest ledwo slyszalne ale troche mnie niepokoi.Slychac to jak stoje i jak jade ale tylko przy kreceniu kierownica.Wspomaganie jest elektryczne wiec nie jest to plyn,Nie wiem co to przegladalem rozne fora i nigdzie nie znalazlem odpowiedzi.Moze tutaj ktos cos pomoze.

Pozdrawiam i z gory Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego proponuje podniesc fure do gory. Caly przod obie strony i odciazyc gorne lozyska amorow. Jezeli ustanie to juz masz odpowiedz;)) lazyska do wymiany!! Mialem z prawej strony takie cuda. Jesli myslisz ze nie mocowanie amora to moze przestaw kierownice w inna pozycje i wtedy pokrec i zobacz czy jest roznica.?
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Skoro pomogła zmiana ustawienia kolumny kierowniczej to wytłumaczenie jest jedno. Na kolumnie kierowniczej jest taka uszczelka gumowa. Znajduje się ona na karoserii nad nogami. Weź smar i przesmaruj środek gumy. Przez tą gumę przechodzi kolumna i właśnie tam występuję piski, skrzypienia i różne dziwne dźwięki przy kręceniu kierownicą. Też tak kiedyś miałem. Pojechałem do mechanika, pooglądał, posłuchał, zmienił ustawienie kolumny i przestało. Ale to mnie nie dało spokoju, bo co to za wyjście z sytuacji, że ja nie mogą ustawić kolumny jak chcę. Poszperałem na forum, poczytałem i znalazłem dziada wydającego dziwne dźwięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.