Skocz do zawartości

Skrzypienie drzwi przednie


siwyoscar

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie kakofonia dźwięków, po wyjeździe z ASO, dwa dni spokoju. Przykleili taśmę wewnątrz drzwi, nic nie dało, za to pod taśmą są bomble i odkleja się na rogach. Samochód mam miesiąc. Auto w tej chwili trzeszczy nawet na pozornie równej drodze. Żadnej przyjemności z jazdy, wycieczki głównie do ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
daj foto jak przykleili nie ma opcji żeby po poprawnym naklejeniu skrzypiało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak opcja jest, skoro teraz zabierają mi samochód na tydzień i to juz trzecia wizyta w ciągu miesiąca w tej samej sprawie.

Druga wizyta trwała dwa dni, pierwsza 4 godziny.

Nie po to kupuje się auto marki premium, żeby bujać się ze skrzypieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
popukaj w deskę w golfie i w f20 zobacz czy są różnice (mówię tu o jakości tworzyw nie o napędzie itp.), premium powiedzmy premium to od f30 Individual się zaczyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie chodzi o złośliwości ale naklejam taśmy 6 lat klientom i nie skrzypi więc daj fotkę jak nakleili jeżeli chcesz uzyskać pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
trzymajcie mnie gdzie oni to nakleili :duh: , będzie skrzypieć .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja Wam powiem że na początku byłem zadowolony z Gummi Pfledge ale po wymyciu auta czar prysł, podejrzewam że powodem jest brak silikonu, na szczęście zabezpieczyłem się na taką okoliczność i wcześniej zakupiłem Soudal preparat silikonowy coś takiego https://icmarket.pl/soudal-silikonowy-preparat-smarujacy-silicone-spray-pl.html .

No i jak na razie po 3-4 myciach jest to dobry wybór, preparat dobrze odpycha wodę z którą te obicia filcowe mają kontakt, poza tym ma podobne właściwości jak Gummi Pfledge, no i od miesiąca(a może dłużej ), jest spokój, podejście mam takie że nawet gdybym miał to nakładać 1-2, a może 3 razy do roku to nie mam z tym problemu bo to jest 5-10 min pracy.

Ja wiem i w pełni się z tym zgadzam że taki bubel nie przystoi marce premium ale jeśli mam ciągle jeździć do ASO i marnować czas albo narażać się na jakieś lipne nakładanie taśmy teflonowej to już wolę sam i mam święty spokój :wink: .

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli to nie jest problem samych uszczelek, tylko tych pseudometalowych listew wokół okien...

Plastik w czarnym połysku i zamszowa uszczelka... :-(

 

Oby tak było. Pojadę jak będę miał więcej czasu do serwisu i powiem żeby wymienili na uszczelki od srebrnych listew. Może problem zniknie w końcu. Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez w ASO przykleili jakaś taśmę klejąca... mówią ze to oryginalne akcesorium BMW... skrzypienie ustało ale po 8tyg taśma zaczęła Bielec i dostała bąbli, wiec jutro jadę na kolejna wymianę... poproszę tez ich o wydruk historii usterki i pisemne potwierdzenie ze to jest faktycznie oficjalne stanowisko BMW na temat naprawy tej dolegliwości... serio to jakiś żart...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie jest problem samych uszczelek, tylko tych pseudometalowych listew wokół okien...

Plastik w czarnym połysku i zamszowa uszczelka... :-(

 

Oby tak było. Pojadę jak będę miał więcej czasu do serwisu i powiem żeby wymienili na uszczelki od srebrnych listew. Może problem zniknie w końcu. Pozdrawiam

 

Myślę, że to raczej problem na styku listwa uszczelka, wiec wymiana uszczelek nic nie daje :-(. Trzeba by wymienić listwy na srebrne, albo inne czarne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.