Skocz do zawartości

UWAGA NA TO BMW E60 VIN: WBANC71080B642486


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, spoko, naciąłeś sie, mówi sie trudno. Aale Forda nie popuszcze.. :nienie: :nienie: Jezdziłem Focusem MK2 2006r. (z felernym podobno silnikiem 1.6tdci 109km) ponad dwa lata. Powiem tylko tyle, chciałbym żeby moje przyszłe auta chodziły tak jak ten Ford. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To jest ten sam silnik co PSA (Peugeot, Citroen) 1.6 HDi i jest całkiem ok, trzeba tylko wywalić sitko z doprowadzenia oleju do turbiny i co 60tkm wymienić uszczelniacze wtrysków. No ale gdzie mu do M57...
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Ten sam motor. No ale fakt faktem ze mialem ładny, zadbany egzemplarz. Ale wszystko sie kiedys nudzi. A co do sitka to wystarczyło je tylko czyscic co ok 10tys. km. No a teraz mam nadzieje ze tak samo bede zadowolony z przyszlego bmw :lol: trzeciego juz z kolei :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wy naprawdę jeździcie samochodami marki BMW, że chwalicie Fordy?

Ja też miałem Mondeo mk2 w benzynie, później mk4 tdci 2.0 140 km, ale po tym jak wsiadłem do Bawarki to o tamtych 4 kółkach zapomniałem :cool2:

 

A teraz do rzeczy:

Byłem dzisiaj na posterunku Policji i po tej wizycie stwierdziłem, że w tym kraju tylko zakładać grupy przestępcze, kraść, zabijać i chodzić w aureoli bezkarnego!

Panowie policjanci stwierdzili, że nikomu nie udowodnią cofniętego przebiegu, że oni nie widzą żadnego paragrafu na diagnostę (sic!)

Że oni mogą tylko przekazać sprawę do jednstki policji w Żurominie. Pomijam szczegół małej miejscowości Żuromina i tego, że wszyscy się tam dobrze znają i nie wykluczone, że

tamtejsi stróże prawa "sprawie łeb ukręcą".

Jedyne co mi doradzono to to, żeby wysłać pismo do WK w Żurominie z kopią raportu z BMW Tłokiński i niech oni wezmą pod lupę tą stację diagnostyczną.

Bez komentarza...

Idę się przejechać.... :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz wszystkie wydruki z BMW, spróbuj skontaktować się z turbo kamerą z tvn turbo, przyjemnie było by zobaczyć to w telewizji tym bardziej jeśli jest to mała miejscowość, to spora część osób poszukujących samochód przez pewien czas może by omijała tego handlarza :-)

Pamiętaj że nie musisz pokazywać swojego wizerunku w TV jeśli się obawiasz i możesz załatwić to drogą mailową i telefoniczną.

A z diagnostą to też jest przegrana sprawa, bo niestety w Polsce prawo mamy jakie mamy i to się szybko nie zmieni, biednych ludzi będą karać za byle przewinienie, a ludzi którzy są odpowiedzialni za cudze życie niestety nie, bo osobiście bał bym się w takim aucie jechać z rodziną.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w kontynuacji postępowania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takim czasie myślisz że można coś zrobić diagnoście ? Ja nie widzę żadnych szans . Znam diagnostę który parę lat temu przez dziennikarzy TVN został poddany prowokacji i podbił dowód w niesprawnym polonezie . Można powiedzieć że został przyłapany na gorącym uczynku . W konsekwencji zostały mu cofnięte uprawnienia na 2 lata . Dalej pracował na stacji tylko nie mógł podbijać dowodów .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podam taka ściągę aby rozpoznać jakie lampy sa na danym aucie i odróżnić je od Angolow ,może się komuś przyda. Ja tez z tego korzystam. Na kloszu lampy, na mocowaniach lub plastikowych elementach wybijane są cechy homologacji.

Dla nas najistotniejsze to, czy lampa posiada homologację "E", czyli dopuszczenie do ruchu w Europie.

Może występować jako samodzielna litera "E" w kółku, lub może występować przy niej numer, który oznacza kraj wydający homologację:

 

E1 - Niemcy

E2 - Francja

E3 - Włochy

E4 - Holandia

E5 - Szwecja

E6 - Belgia

E7 - Węgry

E8 - Czechy

E9 - Hiszpania

E10 - Jugosławia

E11 - Wielka Brytania

E12 - Austria

E13 - Luksemburg

E14 - Szwajcaria

E20 - Polska

 

Oczywiście nie oznacza to, że w Polsce możemy używać tylko lamp z homologacją E20 - każda jest akceptowana, gdyż kraje UE zobowiązane są do akceptowania swoich homologacji.

 

Następnie na kloszu znaleźć możemy informację jakie źródło światła może być używane w lampie:

 

A - Pozycyjne

B - Przeciwmgłowe

C - Mijania

R - Drogowe

CR - Drogowe i mijania

C/R - Drogowe albo mijania

HC - Halogenowe mijania

HR - Halogenowe drogowe

HCR - Halogenowe drogowe i mijania

HC/R - Halogenowe drogowe albo mijania

DC - Ksenonowe mijania

DR - Ksenonowe drogowe

DC/R - Bi-xenon

 

Znak ukośnika "/" oznacza, że dane lampy nie mogą świecić się jednocześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki pete_wwa :8)

A ja dzisiaj wyczyściłem moje bananowe skóry w Gliwicach.

http://www.polerowaniegliwice.pl/

Nie chciałbym żeby traktowano to jako kryptoreklamę, ale ten facet (Bartek) jest naprawdę dobry.

Robiłem tam profesjonalną polerkę czarnego lakieru (przed kupnem zauważyłem ostre mazy pod światło, lakier popalony i ktoś nieprofesjonalnie do tego podszedł - ot chuligany) mojej czarnej Beatki, dzisiaj czyszczenie skóry i naprawdę jestem zadowolony. Ludziom ze Sląska serdecznie polecam.

Może mnie ktoś pouczyć jak tu wrzucić zdjęcia? Nie jestem stary ani staroświecki, mam tylko prawie 29 lat, a nie wiem jak wrzucić zdjęcia :mad2:

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wrzucasz zdjęcie np. tu:

http://www.tinypic.pl/

Używasz przycisku "Img":

adres

i między nawiasami wstawiasz adres zdjęcia, tyle.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

niekoniecznie tyle.nie powielaj złych przyzwyczajeń.

na ten serwer tylko bezmyślne głąby wrzucają fotki z powodu poniższego:

http://s15.postimg.org/9jr6ll2m3/Przechwytywanie.jpg

inne serwery jak np: http://postimg.org nie usuwają plików po paru dniach i dzięki temu można po dłuższym czasie coś zobaczyć a nie tylko 30 dni.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.