Skocz do zawartości

[F20] oświetlenie domowe


mazziek

Rekomendowane odpowiedzi

Po dłuższych próbach z instrunkcją w ręku udało mi się samemu odpowiedzieć na pytanie.

 

Światła powitalne: Mogą być włączone lub wyłączone

- Zapalają się na około 5 sekund po odblokowaniu.

 

Oświetlenie domowe: Ustawia się czas.

- Po wyłączeniu zapłonu i radia należy mignąć światłami drogowymi. (wychodzi na to, że albo pomijałem ten krok albo robiłem go źle).

- Światła pozostają włączone przez ustawiony czas.(zamknięcie lub nie zamknięcie zamkna nie ma na to wpływu.)

 

Pozostaje pytanie czy da się to ustawić tak, żeby po odblokowaniu światła świeciły się przez np minutę. Bo mamy ładnie oświetloną drogę do domu, a co z oświetleniem drogi do auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

To jest ogólnie skopane bo działa tylko jak sie wyłączy zapłon całkiem. Jak zagasisz silnik to nie działa, a ja zawsze gaszę i potem zamykam auto, nigdy nie naciskam przycisku start stop drugi raz.

 

W prostych słowach. Zatrzymujemy sie, naciskamy start stop - funkcja nie zadziała. Trzeba nacisnąć start stop jeszcze raz aby wygasić deskę radio itp, wtedy zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ogólnie skopane bo działa tylko jak sie wyłączy zapłon całkiem. Jak zagasisz silnik to nie działa, a ja zawsze gaszę i potem zamykam auto, nigdy nie naciskam przycisku start stop drugi raz.

 

W prostych słowach. Zatrzymujemy sie, naciskamy start stop - funkcja nie zadziała. Trzeba nacisnąć start stop jeszcze raz aby wygasić deskę radio itp, wtedy zadziała.

 

No tak, w innych markach to po prostu dziala w momencie jak zamkniesz auto. Stąd pewnie moje problemy z uruchomieniem tego, ale z drugiej strony jakaś logika w tym jest, żeby nie paliło się zawsze:)

 

Pytanie jak zrobić i czy w ogóle się da, żeby samochód witał się światłami np przez minutę. Czyli oświetlać drogę do auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. na idrive przyciskam "MENU"

2. USTAWIENIA

3. Światła

 

i tam juz nie pamietam jak to sie nazywa a nie ma mnie w aucie wybiera się ilosc sekund - chyba to sie nazywa oswietlenie domowe (albo powitalne - sprawdze wieczorem) - w kazdym razie u mnie wydluza to swiecenie sie ledow po otwarciu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super.

 

Tylko...

 

http://i.imgur.com/bRFHAhlh.jpg

 

U mnie to działa tylko na te po zgaszeniu auta.

 

Moze i ledy w klamkach sie palą tyle czasu ale światła mijania gasną po kilku sekundach. To ma działać tylko na klamki i światła postojowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.