Skocz do zawartości

E9x odtwarzanie mp3.


blachaxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa napedy dvd i cd

Cd odtwarza mp3 ale tylko niektore , wczytuje cala liste z plyty ale czas jes 00.00 i przeskakuje w dol niektore piosenki odtworzy, ze zwyklym audio nie ma zadnego problemu.

Natomiast w dvd wszystko chodzi idealnie czy uszkodzony jest naped CD.?

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem CCC z 2006roku to był to upierdliwy napęd.

Zapomnij aby poszło na verbatimie.

Za to najzwyklejsze płyty maxell brało jak złoto.

CO do dvd było identycznie, zaś jak znalazłem starą partię DVD-R philipsa to czytał idealnie.

Zanim wymienisz laser popróbuj z płytami - tak ja zrobiłem i to był złoty strzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale na dvd dziala super natomiast na cd lipa bez wzgledu na plyte bralem najtansze najdrozsze i to samo myslalem ze to wina nagrywarki dzisiaj dalem na dol i chodzi idealnie ale navigacje uzywam wiec troche lipa miec mp3 wzamian za navi.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

poszukaj na alledrogo radia z usb ew.(usb,bluetooth), swoje radyjko gonisz, potem do podłokietnika wyciągasz usb...

mozna tez na szrocie poszukac lub u kogos kto handluje gratami do bmw i zdemontować całośc z wiązką i gniazdem w podłokietnik :D

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na alledrogo radia z usb ew.(usb,bluetooth), swoje radyjko gonisz, potem do podłokietnika wyciągasz usb...

mozna tez na szrocie poszukac lub u kogos kto handluje gratami do bmw i zdemontować całośc z wiązką i gniazdem w podłokietnik :D

To chyba od radia nie zalezy

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z jaką prędkością nagrywasz ?

Miałem identyczny przypadek ze swoim CCC, nagrywałem płytkę z prędkością x8 i kilka kawałków odtwarzała a reszta 00:00 i następny. Po nagraniu płytki z prędkością x4 wszystko się ładnie odtwarzało. Nie pamiętam jakiej formy była ta płyta bo kupiłem pierwszą lepszą w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
poszukaj na alledrogo radia z usb ew.(usb,bluetooth), swoje radyjko gonisz, potem do podłokietnika wyciągasz usb...

mozna tez na szrocie poszukac lub u kogos kto handluje gratami do bmw i zdemontować całośc z wiązką i gniazdem w podłokietnik :D

To chyba od radia nie zalezy

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

 

ale co ?

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrywam z najwolniejsza na dvd smiga zajeb...ie ale na cd kicha czyscilem laser kilka razy jest poprawa ale i tak nie chodzi jak powinno

Pewnei laser do wymiany ogolnie to grosze wiec nie ma problemu

Narazie kupilem jakis bluetooth adapter do aux i fajnie dziala nawet z iphonem

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Też mam problem z odtwarzaniem MP3 w CCC (2008r) :evil: a właściwie całkowitym jego brakiem.

 

Byłem ostatnio na grupowym spotkaniu (kodowanie, aktualizacje itp.) w Warszawie u dziqsek

Niby ustawienia wskazują że powinno działać odtwarzanie MP3 ale nie działa.

I to w napędzie DVD jak i CD nie widzi tych plików.

Pliki na pewno mają rozszerzenie .MP3

Płyta w formacie AUDIO działa w obydwóch kieszeniach.

 

Próbowałem różnych kompresji bitrate od 128/160/192/320 Kb/s - nie działa

Próbowałem różnych nośników Verbatim, TDK, No-Name - nie działa

Próbowałem różnych prędkości nagrania x4, x10, - nie działa

Próbowałem z zamkniętym dyskiem (bez opcji dalszego zapisu) i bez - nie działa

 

Nie wiem co dalej robić, czyszczenie lasera? ale płyty z AUDIO działa i mapy do Nawigacji też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pomału rozkminiłem problem, a mianowicie.

 

Nero 16 i 17 nagrywa MP3 ale nie są widoczne w CCC (przynajmniej u mnie), nie wiem dlaczego, jakaś struktura lub inaczej zamyka płytę.

Wypaliłem płytkę CD-R VERBATIM 700MB w programie "EZ CD Audio Converter Ultimate 4.0.2" w kompresji bitrate od 128/160/192/320 Kb/s no i działa :lol:

Ale zauważyłem że nie które MP3 są widoczne na nośniku ale nie odtwarzane :evil:

Po sprawdzeniu okazuje się że MP3 z częstotliwością próbkowania 48.0 kHz są pomijane.

Więc wystarczy przekonwertować do 44.1 kHz i śmigają...

 

Oczywiście najlepiej zgrać swoją kolekcję Audio z kompresją 320 Kb/s cz.prób. 44.1 kHz

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.