Skocz do zawartości

wymiana żarówek na led we wnętrzu


doradca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ostatnio wymieniałem wszystkie żarówkie w podsufitce i bagażniku w swojej e90 lci na żarówki led.

Niestety po paru dniach albo odpoczątku a nie zwróciłem uwagi gdy zapałę światło to led sie popali i potem zgasnie - jak ponownie naciske to już się nie zapali - dopiero jak wyjmę kluczyk i chce wyjść z auta - wszystkie ledy sie zapalają - sprawa dotyczy podsufitki i kazdej żarówki.

Ktoś coś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a klema IBS jest sprawna?

A może akumulator jest słaby i jak auto potrzebuje prądu to idzie w "ważniejsze partie" a żarówka LED jak zapewne wiesz potrzebuje określonego stałego napięcia, to nie jest tak jak zwykła wolframowa, że jak napięcie mniejsze to świeci słabiej...LED jeśli nie ma zadanego napięcia po prostu się nie świeci.

Edytowane przez JokerDaniel

E60 535i 2009 M Sport / Schwarz 2 / Shadowline - touched by R-PERFORMANCE - gone

F10 535i 2013 M-sport / Schwarz 2 / Shadowline ++ by DYNOSOFT - his - gone

M3 E92 2012 Competition - gone

F10 535i M-sport LCI / Carbon Shwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza rzecz to we wnętrzu nie potrzeba canbus. Nie ma w e90 testowania żarówek wnętrza. Druga rzecz co mają ledy do tego jak raz Ci świeci a raz nie. Może tak jak poprzednik pisał masz słaby akumulator. U siebie mam wsadzone zwykłe ledy w5w 5 led za 1.15zł na allegro i wszystko gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej.

U mnie podobny problem.

LEDy zamówiłem jakiś czas temu na aliexpress http://www.aliexpress.com/item/17pcs-White-5630LED-Interior-Light-Kit-For-BMW-3-Series-E91-Touring-Wagon-Panoramic-Roof/32324668265.html

Problem dotyczy tylko lampek do czytania. Te główne świecą dobrze. Ładne, białe światło. Jak ktoś ma rozwiązanie to niech da znać. Może poszukam niebieskich ledów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.