Skocz do zawartości

Dbanie o lakier a zimowa pora - odśnieżanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Sprawa stricte detailingowej natury - czy są jakieś nowości na rynku (zaznaczam, że szukałem jakiś czas temu i nic nie wpadło w oczy) które pomagają nam zrzucić śnieg z auta nie molestując za mocno lakieru?

 

Wybrałem niby najbardziej miękką szczotkę do odśnieżania jaką trzymałem w rękach, odśnieżanie oczywiście tak delikatnie jak tylko mogę, ale i tak wiem, że taka szczotka to zło dla lakieru (ten kto ma 668 czyli całkowicie czarny wie o czym mówię - wszystko widać na bezbarwnym).

 

Ma ktoś coś sprawdzonego do kupienia, by ten lakier cierpiał jak najmniej? Już myślałem o szczotce do kurzu (taka do żaluzji etc. :D ). Bo niestety, jakby się człowiek nie chronił to czasem ten śnieg zaskoczy, a za dnia nie sposób by auto stało 100% czasu pod dachem/w garażu.

E60 535i 2009 M Sport / Schwarz 2 / Shadowline - touched by R-PERFORMANCE - gone

F10 535i 2013 M-sport / Schwarz 2 / Shadowline ++ by DYNOSOFT - his - gone

M3 E92 2012 Competition - gone

F10 535i M-sport LCI / Carbon Shwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj po prostu rękawicą z mikrofibry.

 

To jest jakaś myśl. pomyślę o przedłużce :)

E60 535i 2009 M Sport / Schwarz 2 / Shadowline - touched by R-PERFORMANCE - gone

F10 535i 2013 M-sport / Schwarz 2 / Shadowline ++ by DYNOSOFT - his - gone

M3 E92 2012 Competition - gone

F10 535i M-sport LCI / Carbon Shwarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.