Skocz do zawartości

Falujące obroty w m52tub28


piotrek_0017

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciał bym się z wszystkimi przywitać i powiedzieć że forum obserwuje już jakiś czas ale nigdy nic nie pisałem. I będzie to mój pierwszy post :D

O falujących obrotach naczytałem się mnóstwo ale takiego przypadku jak u mnie jest nie znalazłem nigdzie. Być może gdzieś jest ale nie było mi dane tego znaleść.... a więc auto odpala na dotyk przyspiesza też wzorowo ogólnie silnik procuje ok, problem pojawia się kiedy dojeżdżam do świateł i przed nimi hamuje silnikiem i jak wcisnę pedał sprzęgła to obroty spadają tak do około 450obr i podskakują do 720 obr i tak z 3 razy po czym robi się spokój i auto wraca na prawidłowe obroty czyli te tam 720 740 obr coś tak. Dzieje się też tak jeśli na biegu jałowym jeśli musne pedał gazu tak szybko i energicznie i puszcze go zaraz. Jeżeli przegazuje ją np do 5000 obr i puszcze to jest ok nie faluje tylko właśnie w tych dwóch przypadkach co opisałem wyżej.

 

A do tej pory wymieniłem tak: wszystkie uszczelniacze na vanosach świece silniczek krokowy i przekładałem przepływomierz od znajomego i też było lipa. Auto ma około 270000 tyś przebiegu ten na zegarach jest oszukany po prostu cofnięty aaa dodam jeszcze do tego że nie ma żadnych błędów w INPA

Oto link do filmiku co się dzieje dokładny problem jest od 40 sekundy wcześniej też coś widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.