Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wzorcowa i oryginalna, korozję miała tylko na wydechu więc dałem nowy :mrgreen: o przebiegu nie będę pisał bo znowu będzie że to niemożliwe, tym bardziej o jej cenie :mrgreen: to jest auto mojego rodzonego brata, mi wystarczą e32 i e39 :D jeszcze dwie fotki i już nie zaśmiecam tematu, przepraszam autora :oops: Co do 540iA z tematu to jedź i oglądaj , warto włożyć kasę i mieć takie auto, jeśli tylko nie jest mocno pognita !

 

Marek, nawet mnie nie denerwuj przed świętami takimi fotami e34 :nienie:

Wiesz, że mam sentyment do e34.

Gdybym miał normalne warunki, to pewnie zmieniłbym zlecenie na to auto :cool2:

 

Co do omawianej 540 to wg mnie, niestety cały lewy bok ma zgnity ( łącznie z tylnym błotnikiem ) i to sporo. O prawym się nie wypowiem bo niema fotek.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@320SI: piekny egzemplarz, absolutnie nie zasmiecasz tematu i mysle ze w tym wypadku jeden temat = jeden samochod nie dziala ;)

Gratulacje dla Ciebie za utrzymanie 20+letniego samochodu w takim stanie.

Ja tymczasem chyba poprosze DRAY'a o sprawdzenie tej 540...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popros sprzedajacego o zdjecia progow, a w szczegolnosci tych "wnęk" pod mocowanie lewarka i oczywiscie ranty drzwi, bo jak ma byc rdza, to wlasnie tam. Progi zgnite mozna rzezbic u blacharza, jezeli drzwi zaczynaja gnic, to ich wymiana jest tylko kwestią czasu.

 

 

Ze zgnitą podłogą w e34 sie jeszcze nie spotkalem, a przerabialem juz 3 sztuki w roznym stanie rozkladu, a teraz mam czwartą.

 

Jeżeli to twoje pierwsze e34, to podziwiam, idziesz na gleboka wodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.