Skocz do zawartości

Interfejs Diagnostyczny KRAKOW


Kacyper

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam prośbę posiada ktoś Inpe albo Disa z Krakowa i mógłby mi pomóc wpiąć posprawdzać i odczytać błędy...

bo już mam dość za wpięcie (daj 100zł);/ i nic z tego;/!

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inpe + inne interfejsy diagnostyczne tylko jestem z okolic Krakowa a dokładnie Limanowa. Zajmuje się elektromechaniką.

 

napisałem priva! moze ktoś jeszcze kraków?

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni "Hoooja" nikt nie ma, nikt nie pomoże :mad2: dałbym wam i tak te 100we tylko by ktoś był ogarnięty i kumaty i pomógł... :roll:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... tu na tym forum mówiąc delikatni sa jacyś dziwni ludzie ...Mialem w zyciu różne marki i wszędzie rejestrowalem sie na fora danych marek .Zauwazylem ,ze ludzie na tym forum BMW sa malo pomocni w przeciwieństwie do ludzie z innych forów.

Nie wiem moze to tylko moje odczucia.Chlopak pyta o głupie wpiecie ....nie ma nikogo z Krakowa.Jak bym mieszkal niedaleko to bym Ci spokojnie podpial i pomógł ,ale mieszkam w UK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za odpowiedź na posta, Miałem już interfejs ale niestety gdzieś przepadł przy przeprowadzkach, i nie mam, dlatego chciałem prosić kogos kto ma i mógłby mi pomóc, wiadomo że zapłaciłbym nawet no ale cóż, są ludzie pomocni i leniwi, życzę wszystkim sukcesów i przyczepności w nowym roku, Wesołych Świąt.! peace!

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... tu na tym forum mówiąc delikatni sa jacyś dziwni ludzie ...Mialem w zyciu różne marki i wszędzie rejestrowalem sie na fora danych marek .Zauwazylem ,ze ludzie na tym forum BMW sa malo pomocni w przeciwieństwie do ludzie z innych forów.

Nie wiem moze to tylko moje odczucia.Chlopak pyta o głupie wpiecie ....nie ma nikogo z Krakowa.Jak bym mieszkal niedaleko to bym Ci spokojnie podpial i pomógł ,ale mieszkam w UK

 

Z tym sie zgodze w 99% niestety taka prawda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tu osób które chcą oddawać swoją wiedzę za darmo.

To forum jest stworzone głównie do zarabiania pieniążków o czym świadczą tematy sponsorowane typu kodowanie ect.

Mnie na tym forum nikt nie uczył, sam szukałem i poświęcałem temu ogrom czasu.

Proponuje zakup sobie odpowiedni kabelek do swojego autka - koszt 50zł - majątek to to nie jest.

W googlach zadaj szukanie "instalacja inpa", znajdziesz tam ładną instrukcje co gdzie i jak zainstalować.

I baw się w czytanie błędów oraz ich interpretacje.

 

Koszta niewielkie bo 50zł to połowa z twojego daj 100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 100 to za mało ;) Najlepszy jest bmwcarly raz kupujesz i mozesz kodowac kasowac bledy z poziomu telefonu. Troche kosztuje ale warto.

A biznes is biznes tez kiedys zalozylem temat aby zainstalowac dis czy cos to mi koles przez neta chcial konfigurowac za kosmiczna kase a teraz widze ze jest okreslony mianem oszusta na forum. Generalnie inpa to banal instalacja 3 minuty. ale do kodowania to juz np,dis . A tak to mam adapter i robie co chce bez laptopa itp a np,kodowanie swiatel chodzi cos kolo 100zl pokazywanie predkosci chyba 50zl a to sie robi 3sekundy. I to wszystko co jest w necie to piraty i mozna namieszac w aucie, przez inpe nie moglem odpalic auta.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na iphona musisz kupic program i adapter wifi (oryginal od carly)zeby kodowac

Bledy odczytasz i skasujesz kazdym adapterem ale to troche lipa. Na androida chyba taniej wychodzi Ja uzywam go z pol roku wszystko ok koduje co chce, np drogowe jako dzienne, chwilowe spalanie , predkosc elektroniczna, itd, mozna jeszce robic adaptacje aku, dpf wypalic, a teraz dodali kodowanie idrive ale tylko CIC te opcje sa dodatkowo platne jednorazowo. Czyli raz placisz i mozesz kozystac w nieskonczonosc. Ta apka jest chyba od niedawna i dosc mocno sie rozwija. A i bledy sa w oryginalnych kodach bmw a nie jak np w elm27 jakies bzdury.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to wszystko i więcej robię przez dcan za 50zł.

Po co przepłacać :)

Jak mam zapłacić za taki kpl. 500zł, to zdecydowanie wolę dołożyć drugie 500 i sobie kupić icom-a, którym sobie zaktualizuje autko.

Szkoda debatować jeden lubi rybki drugi akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Ja mam to i to , praca na carly jest dla mnie szybsza i przyjemniejsza, jedyna jest kicha narazie na livedata.

A aktualizacje to chyba trzeba miec troche pojecia bo cos pojdzie nie tak i doopa wiec chyba lepiej zostawic to komus co to ogarnia w 100%

Jeszce do tego tzreba miec laptopa wiec tez jakis koszt jest jak ktos nie ma.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.