Skocz do zawartości

Interfejs Diagnostyczny KRAKOW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam prośbę posiada ktoś Inpe albo Disa z Krakowa i mógłby mi pomóc wpiąć posprawdzać i odczytać błędy...

bo już mam dość za wpięcie (daj 100zł);/ i nic z tego;/!

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
Ja mam inpe + inne interfejsy diagnostyczne tylko jestem z okolic Krakowa a dokładnie Limanowa. Zajmuje się elektromechaniką.
Opublikowano
  • Autor
Ja mam inpe + inne interfejsy diagnostyczne tylko jestem z okolic Krakowa a dokładnie Limanowa. Zajmuje się elektromechaniką.

 

napisałem priva! moze ktoś jeszcze kraków?

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
  • Autor
ni "Hoooja" nikt nie ma, nikt nie pomoże :mad2: dałbym wam i tak te 100we tylko by ktoś był ogarnięty i kumaty i pomógł... :roll:

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
Kupić sobie możesz na allegro 130 źli będziesz miał swój.Ja tak zrobiłem.weź ze spolszczeniem wpisz INPA
Opublikowano

.... tu na tym forum mówiąc delikatni sa jacyś dziwni ludzie ...Mialem w zyciu różne marki i wszędzie rejestrowalem sie na fora danych marek .Zauwazylem ,ze ludzie na tym forum BMW sa malo pomocni w przeciwieństwie do ludzie z innych forów.

Nie wiem moze to tylko moje odczucia.Chlopak pyta o głupie wpiecie ....nie ma nikogo z Krakowa.Jak bym mieszkal niedaleko to bym Ci spokojnie podpial i pomógł ,ale mieszkam w UK

Opublikowano
  • Autor
Dzięki kolego za odpowiedź na posta, Miałem już interfejs ale niestety gdzieś przepadł przy przeprowadzkach, i nie mam, dlatego chciałem prosić kogos kto ma i mógłby mi pomóc, wiadomo że zapłaciłbym nawet no ale cóż, są ludzie pomocni i leniwi, życzę wszystkim sukcesów i przyczepności w nowym roku, Wesołych Świąt.! peace!

Pokonując granice własnej wytrzymałości,

Wznosisz się na wyżyny własnych umiejętności,

Bo to życie oferuje nam dziś wiele możliwości,

A ty łap los w swoje ręce nadal bądź duchowo mocny!

P.S Ryszard Andrzejewski (PEJA)

Opublikowano
.... tu na tym forum mówiąc delikatni sa jacyś dziwni ludzie ...Mialem w zyciu różne marki i wszędzie rejestrowalem sie na fora danych marek .Zauwazylem ,ze ludzie na tym forum BMW sa malo pomocni w przeciwieństwie do ludzie z innych forów.

Nie wiem moze to tylko moje odczucia.Chlopak pyta o głupie wpiecie ....nie ma nikogo z Krakowa.Jak bym mieszkal niedaleko to bym Ci spokojnie podpial i pomógł ,ale mieszkam w UK

 

Z tym sie zgodze w 99% niestety taka prawda....

Opublikowano

Mało tu osób które chcą oddawać swoją wiedzę za darmo.

To forum jest stworzone głównie do zarabiania pieniążków o czym świadczą tematy sponsorowane typu kodowanie ect.

Mnie na tym forum nikt nie uczył, sam szukałem i poświęcałem temu ogrom czasu.

Proponuje zakup sobie odpowiedni kabelek do swojego autka - koszt 50zł - majątek to to nie jest.

W googlach zadaj szukanie "instalacja inpa", znajdziesz tam ładną instrukcje co gdzie i jak zainstalować.

I baw się w czytanie błędów oraz ich interpretacje.

 

Koszta niewielkie bo 50zł to połowa z twojego daj 100 :)

Opublikowano

Może 100 to za mało ;) Najlepszy jest bmwcarly raz kupujesz i mozesz kodowac kasowac bledy z poziomu telefonu. Troche kosztuje ale warto.

A biznes is biznes tez kiedys zalozylem temat aby zainstalowac dis czy cos to mi koles przez neta chcial konfigurowac za kosmiczna kase a teraz widze ze jest okreslony mianem oszusta na forum. Generalnie inpa to banal instalacja 3 minuty. ale do kodowania to juz np,dis . A tak to mam adapter i robie co chce bez laptopa itp a np,kodowanie swiatel chodzi cos kolo 100zl pokazywanie predkosci chyba 50zl a to sie robi 3sekundy. I to wszystko co jest w necie to piraty i mozna namieszac w aucie, przez inpe nie moglem odpalic auta.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

Na iphona musisz kupic program i adapter wifi (oryginal od carly)zeby kodowac

Bledy odczytasz i skasujesz kazdym adapterem ale to troche lipa. Na androida chyba taniej wychodzi Ja uzywam go z pol roku wszystko ok koduje co chce, np drogowe jako dzienne, chwilowe spalanie , predkosc elektroniczna, itd, mozna jeszce robic adaptacje aku, dpf wypalic, a teraz dodali kodowanie idrive ale tylko CIC te opcje sa dodatkowo platne jednorazowo. Czyli raz placisz i mozesz kozystac w nieskonczonosc. Ta apka jest chyba od niedawna i dosc mocno sie rozwija. A i bledy sa w oryginalnych kodach bmw a nie jak np w elm27 jakies bzdury.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

A ja to wszystko i więcej robię przez dcan za 50zł.

Po co przepłacać :)

Jak mam zapłacić za taki kpl. 500zł, to zdecydowanie wolę dołożyć drugie 500 i sobie kupić icom-a, którym sobie zaktualizuje autko.

Szkoda debatować jeden lubi rybki drugi akwarium.

Opublikowano

Wiadomo. Ja mam to i to , praca na carly jest dla mnie szybsza i przyjemniejsza, jedyna jest kicha narazie na livedata.

A aktualizacje to chyba trzeba miec troche pojecia bo cos pojdzie nie tak i doopa wiec chyba lepiej zostawic to komus co to ogarnia w 100%

Jeszce do tego tzreba miec laptopa wiec tez jakis koszt jest jak ktos nie ma.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano
Z tego co widze to kosztuje ok 200zł to raz, dwa nie musisz brac laptopa a tel zawsze przy sobie :)
Opublikowano

Program z adapterem ok 100e dalem na android jest chyba taniej

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano
54 euro za adapter tej 2 generacji to ok 200zł i pisze że program za free tylko wersja jakas demo pewnie, aaa....znalazłem że ok 50$ program
Opublikowano

Demo jest ograniczone

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.