Skocz do zawartości

F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50


Randall

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 767
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnóstwo osób zakładało wydech z 35i, nawet u nas na forum. Z tego co widziałem to bardzo prosty temat. Jeden wieszak i dyfuzor do wymiany.

 

 

Nie tak jak myslisz. Kupilem wydech Performance do 328i na koncowki jak u Ciebie i chcialbym go przerobic na 35i. Czyli zaspawac jeden wylot na koncowke, zrobic wylot z drugiej strony

Miałeś wypadek? Pomogę w uzyskaniu odszkodowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Piękne autko, kolor super....opis na początku galerii bardzo obszerny.....że Ci się chciało...za to duży plus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Piękne autko, kolor super....opis na początku galerii bardzo obszerny.....że Ci się chciało...za to duży plus

 

Dziękuję, może coś się kiedyś przyda innym użytkownikom :)


W tym roku nie przewiduję żadnych modów, chyba że złapię wenę :roll: Postanowiłem zabezpieczyć trwale lakier i zrobiłem to przy pomocy powłoki Max Protect UNC-R. Jest to bardzo trwały produkt ale mega upierdliwy przy aplikacji. Jeśli ktoś robi to pierwszy raz to polecam inne produkty, ja na szczęście wiedziałem już co mnie czeka. Najpierw przygotowanie czyli delikatna korekta lakieru, potem odtłuszczenie i aplikacja. Lakier jest bardzo śliski, woda zachowuje się inaczej niż przy najlepszym wosku. Kolor mocno podbity, wygląda jak oblany płynnym szkłem. Można powiedzieć że jestem zadowolony :)


43avSeb.jpg


iAhijJq.jpg


JW5KetK.jpg


F6kw8Xp.jpg


KSYYXRI.jpg


Xz1WIT4.jpg


Jak widać dół dokładki lekko sprany kamieniami, w przyszłym roku pewnie trzeba będzie się nią zająć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obłędnie to wygląda na słońcu. Na niektórych zdjęciach jak folia frozen :cool2: Co tu modzić jak już pomodzone... Ewentualnie progi okleić ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dziękuje za opinie :8)

 

Czekasz na G20? :-)

Ciekaw jestem co wymyślą, ale z drugiej strony motoryzacja zmierza w kierunku który nie do końca mi leży :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na fajną hybrydę, bo cena M340i pewnie dobrnie do aktualnej F80 ;-)


F30 jest już dobre 5 lat na rynku a z zewnątrz nadal cieszy oko :)

 

Dokładnie, wcale nie wydaje się, że aż tyle już mają na karku F30. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Robi rewelacyjne wrażenie!

Ostatnie zdjęcie z przodu, szczególnie mi się podoba :cool2:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dziękuje za opinie :8)

 

Czekasz na G20? :-)

Ciekaw jestem co wymyślą, ale z drugiej strony motoryzacja zmierza w kierunku który nie do końca mi leży :|

 

A co wynikło z rozważań na temat E92 M3? :)

 

Wyszło ze jak skończę leasing to chcę budzić sąsiadów V8 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Piękna trójeczka i najlepszy moim zdaniem kolor :cool2: :wink: Mocną korektę musiałeś zrobić zanim położyłeś powłokę, czy miałeś w miarę ok lakier? Jakiej maszyny polerskiej używasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Dzięki :) Lakier miałem w stanie bdb-, także tylko delikatne odświeżenie. Używam maszyny DA Lare oraz rotacji Krauss (tutaj wystarczyła DA).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Lakier miałem w stanie bdb-, także tylko delikatne odświeżenie. Używam maszyny DA Lare oraz rotacji Krauss (tutaj wystarczyła DA).

Również mnie czeka korekta i powłoka, choć chyba położę nowego gyeona albo cquartza. Sam jeszcze nie wiem. Ale raz jeszcze-autko zacne! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderatorzy

Taka cyferka dziś wyskoczyła:


aIEiJKI.jpg


Komputer pokazuje 10000 km do wymiany okładzin z przodu. A jutro jadę na wymianę płynu hamulcowego (3 lata od wyprodukowania mija w tym miesiącu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.