Skocz do zawartości

E90 320i WBAVA71010VC23063 Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-320i-z-niemiec-full-opcja-super-stan-ID6yeBcf.html#87adb90f0e

 

oglądał może ktoś tą trójkę?

 

Vehicle information

========================================

VIN: WBAVA71010VC23063

Type code: VA71

Model: 320I OL (EUR)

E-F-R series: E90

Series: 3

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N46

Displacement: 2.00

Power: 110 (149 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: ALAT - STOFF FLUID/ANTH

Prod.date: 2006-11-23

 

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S4AE Armrest front, retractable

S4AG Interior trim finishers Titanium matt

S6UE Anti-theft protection for navigation DVD

P7RS Package Comfort

S8SP Control unit COP

S249 Multifunction f steering wheel

S255 Sports leather steering wheel

S313 Fold-in outside mirror

S320 Deleted, model lettering

S321 Exterior parts in vehicle colour

S403 Glass roof, electrical

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S441 Smoker package

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S534 Automatic air conditioning

S540 Cruise control

S548 Kilometre speedo

S563 Light package

S606 Navigation system Business

S672 CD changer for 6 CDs

S676 HiFi speaker system

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

S931 Winter instead of summer tyres ex-fact.

S969 Navi DVD to be requested at shipping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał, że 2007 rok, ale rok produkcji to listopad 2006. Cały czas oglądam auta na mobile.de. Ostatnio podobne auto znalazłem za 7.350 euro. Ale z marca 2007 r, dwa komplety opon w b.dobrym stanie, i wymieniane klocki. Tutaj przebieg wydaje się być wiarygodny.

 

Sprowadzony miesiąc temu. Pytałem czy auto jest malowane - odp "nie wygląda na malowane". 1 właściciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio podobne auto znalazłem za 7.350 euro. Ale z marca 2007 r, dwa komplety opon w b.dobrym stanie, i wymieniane klocki.

od prywatnego właściciela było to auto czy z placu?

fakt masz tu navi buisnes ale brak ksenonu widze, ja mam jedno z ksenonem drugie bez, szukaj z ksenonami a navi to jak juz to profesional ale jest to moim zdaniem mało istotna rzecz.

Plyty maja stare mapy itd,chyba ze cie kreci ten ekran ale to szukaj profesionala to bedziesz miał znosne radio bo buisnes to radyjko

Tam takie przebiegi sa bo te auta to jazde miejska opylaja ale w silniku moze byc czesto kilka niespodzianek bo np kupione z padnietym i cos włozone na rozruch ze szrotu.

kiedys mialem kupic takie cos w m pakiecie za 6000 euro ale łancuch poszedł, znalazlem silnik za 1000 euro ale potem przekładka i moze jakies kwiatki i sobie darowałem choc była to fajna wersja blue lemans.

tych najtanszych tez nie szukaj a jeli taki tani wisi na mobile dłuzej niz tydzien tzn ze jest cos nie tak bo jak jest okazja i dobry stan to mi takich sprzatneli kilka bo auta były po 3 dni i poszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta o którym ja mowię to od prywatnego właściciela, ale po dwóch dniach zeszła. Ogólnie zauważyłem ze te tańsze w cenie ok 5-6 tys lecą bardzo szybko chyba ze faktycznie cos z nimi bardzo nie tak np http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-320i/vhc:car,cnt:de,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:asc,ms1:3500%3B-21%3B,frn:01-2006,prx:8001,ful:petrol,ger:manual_gear,vcg:limousine,nvs:true/pg:vipcar/217511828.html ten jest już baaaardzo długo ok 2 miesięcy :D nawigacje szukam bardziej ze względu na radio. Ostatnio tez za 8 tys była ładna w m-pakiecie czarna w jasnych skórach ksenony, navi professional śliczna wszystko miała , ale tez już nie zdarzylem szybko poszła. Nawet dwa dni nie stała w tym komisie. A ja mam taki problem ze jak chce pogadać po niemiecku to muszę dzwonić po znajomego, a po angielsku nie zawsze idzie sie dogadać. Druga sprawa, ze jak mam kupować auto nawet go nie widząc na żywo za ok 30 tys zł to chce chociaż sobie VIN sprawdzić i proszę o podesłania dokładnych zdjeć całego auta. A jak jest okazja to zanim sprzedawca wyślę mi te rzeczy to auto jest już sprzedane. Dlatego nie szukam okazji, tylko prywatny właściciel i najlepiej Niemiec, po tym jak państwo Kukikov mi bajery wciskali :D chciałbym kupić w Polsce, ale bardzo cieżko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś świeży beżowy uchodźca lub blackman nią podróżuje.

Klimat wnętrza przypomina jego rodzinne, naturalne środowisko :norty:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.