Skocz do zawartości

Samoczynne otwieranie okien


mikimisz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam taki problem. Zdarzyło mi się po raz drugi, że idąc do auta zobaczyłem, że ma opuszczone przednie szyby, a auto zamknięte. Raz zdarzyło się to przy około godzinnym postoju a dziś po całonocnym.

 

Zastanawiam się co może być przyczyną. Dwukrotnie zdarzyło się kiedy parkowałem dokładnie w tym samym miejscu u dziewczyny. Na podwórku parkują jeszcze dwie BMW (E39 i E46) zastanawiam się czy może być tak, że jakoś reaguje na ich sygnał?

Albo może są jakieś zakłócenia / inne sygnały w tym miejscu (dwa razy parkowałem w tym samym miejscu z dokładnością do 1m.), które zakłócają prace auta? Ewentualnie czy jest możliwe żeby jakiś sąsiad śmieszek miał sposób żeby to robić?

 

Jak pisałem auto miało opuszczone przenie szyby (Coupe), ale drzwi były zamknięte. Jestem pewny też, że nie zrobiłem tego ja przypadkiem z kluczyka - z resztą wtedy auto byłoby otwarte. Czy może moduł komfortu albo jakieś przekaźniki padają i robią takie psikusy na koniec? Ewentualnie czy może to być wina wilgoci? Gdzie jej szukać?

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacje podobną do twojej , tylko po zamknięciu samochodu wkładałem kluczyki do kieszeni po czym okna uchylały się jak bym chciał wywietrzyć . Co sie okazało że niestety za ciasne kieszenie miałem i przypadkowo wciśnięty był przycisk otwierania :D. dodam że auto było zamknięte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacje podobną do twojej , tylko po zamknięciu samochodu wkładałem kluczyki do kieszeni po czym okna uchylały się jak bym chciał wywietrzyć . Co sie okazało że niestety za ciasne kieszenie miałem i przypadkowo wciśnięty był przycisk otwierania :D. dodam że auto było zamknięte

 

I to sugrowalem. Auto sie otwiera a po 2 minutach samoczynnie zamyka ale szyby zostaja otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Miałem podobną sytuację. Raz, tylne lewe okno otworzyło mi się podczas zamykania auta. Myślałem że to przypadek. Ale po jakimś czasie to samo okno zaczęło mi się otwierać podczas jazdy. Taka sytuacja przytrafiła mi się dwukrotnie. Na szczęście od jakiegoś czasu problem nie powraca. Nie wiem jaka była tego przyczyna. Pewnie jakieś zwarcie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.