Skocz do zawartości

Moduł radia navi 16/9


kogucicho007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z modułem radia becker bm54 "płaskie piny" nie grała mi prawa strona samochodu po zamontowaniu oryginału więc oddałem do naprawy tutaj na forum polecaliście warsztat v-garaż koło Warszawy więc oddałem tam odesłali niby wszystko naprawione lecz dalej u mnie nie działa gra teraz tylko gwizdek w drzwiach i tylny głośnik. Dlatego moje pytanie brzmi czy ktoś pomógłby mi ocenić stan tego modułu wczepiając go do siebie i odwrotnie jestem z Opolskiego piwko postawie za fatygę pozdrawiam :) :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój nie grał wcale na lewą stronę, prawa była ok. Lewa zaczęła przerywać i pewnego pięknego dnia zamilkła całkiem. Ja wysłałem wtedy do Krakowa. Kolesie po tygodniu odesłali i od tego czasu śmiga jak marzenia. Według mnie gra chyba lepiej niż wcześniej, ale może to takie odczucie, bo pół roku jeździłem z jedną stroną. Plomb u mnie nie zakładali, więc od razu oceniłem robotę.

 

No jak zmienisz zdanie to Koszalin, Słupsk i się pozamieniamy wzmacniaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack79 dzięki za zaproszenie ale niestety za daleko, żeby jechać a co do V-garaż zapewniał gościu że działa i nie ma problemu ze zwrotem bo daje rok albo pół roku gwarancji tylko pytanie czy to na pewno moduł zły jest czy coś innego mam zepsutego dlatego chce sprawdzić u kogoś innego a opcji uszkodzenia nie ma czyli no stress :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przysiadłem i krok po kroku sprawdziłem kostkę i na nie oryginalnym radiu każdy głośnik sprawdzany i działa nawet rozbierałem tapicerkę czy nie przylegają gdzieś kable do metalu także moduł odesłany na gwarancję czekam na odpowiedź. Jak wróci napisze co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.