Skocz do zawartości

przebieg 25tys. i drugie klocki


cher

Rekomendowane odpowiedzi

Zresztą nieważne.Nie jestem pieniaczem.

Moje pytanie jest inne;Czy ktoś kto ma wykupiony pakiet serwisowy z wliczoną wymianą klocków,tarcz etc.to czy wymienione zostały w komplecie po pojawieniu się komunikatu?tak jak nakazuje serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc nie wymieniali ci jak należy bo dowiedziałem się z aso że tarcze powinny być wymieniane co wymianę klocków. :P

Rozumiem że bez pełnego pakietu serwisowego wymieniam klocki z tarczami zawsze razem a w pakiecie co drugą wymiane klocków.

 

Rozumiem

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To dziwne u mnie prawie 60 tys. i jeszcze nie zmieniałem klocków, a komputer od 5-7 tys. uparcie twierdzi, że zmiana klocków za 5 tys...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jakiej firmy klocki i tarcze montuje serwis? Ktoś wie?

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
TO x drive drze klocki i tarcze jak szybko jeżdzisz i hamujesz to tył wystarczy max na 20 tys jak kupilem swojego czasu pakiet za 5 tys i do 100tys wymieniałem tył 4 razy klocki ,tarcze 2 razy i przód 2 razy tarcze i 3 razy klocki skonczyl sie pakiet zluzowalem z jazdą oraz agresywnym braniem zakrętów .:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
No więc nie wymieniali ci jak należy bo dowiedziałem się z aso że tarcze powinny być wymieniane co wymianę klocków. :P

Rozumiem że bez pełnego pakietu serwisowego wymieniam klocki z tarczami zawsze razem a w pakiecie co drugą wymiane klocków.

 

Rozumiem

Dziękuję

Po czasie ale nie zauważyłem, jak należy tzn. tarcze są mierzone przy wymianie klocków i jeśli grubość jest w okolicach minimum wymieniają.

Wymienia również gdy tarcze mają głębokie rysy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u mechanika i przy okazji rzucił okiem na tylne klocki. Mimo, że komputer pokazuje 5 tys. do wymiany, klocków został milimetr. Tarcze tez sie kwalifikują do wymiany. Lada dzien to zrobie. Ale dlaczego wciąż pokazuje 5 tys? Jak tu ufać komputerowi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.