Skocz do zawartości

Prezentacja Multimedialna o BMW


aog99

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jestem chyba jednym z najmłodszych forumowiczów. Mam 17 lat, więc jak wiadomo chodzę do liceum, do klasy z rozszerzoną matematyką, fizyką i informatyką. Nauczyciel tego ostatniego przedmiotu kazał nam zrobić prezentację o czymś co lubimy. Wybrałem motoryzację. Mój tato kupił ponad pół roku temu e61 i wtedy przekonałem się jak piękne i ciekawe są auta z Bawarii. :D Więc oczywiste jest, że będę robił o BMW, a głównie chciałbym się skupić na samochodach.

Od maja czytam forum regularnie, ale w zasadzie tylko tematy związane z e60/e61. Dlatego moja wiedza nie jest za duża.

 

Ale do sedna. Chciałbym was poprosić o wasze sugestie i podpowiedzi:

-O jakich modelach koniecznie napisać i dlaczego?

-Jakie modele były przełomowe, pierwszy raz coś wprowadziły?

-Jakieś ciekawostki na temat BMW?

-Czy znacie jakieś ciekawe strony i tematy, na których znajdę coś fajnego do napisania?

-Gdzie znajdę informacje nt. historii tej marki? Nie chciałbym czerpać wiedzy z Wikipedii, tylko ze stron poświęconych motoryzacji.

-O czym jeszcze napisać?

-Czy macie jakieś ciekawe grafiki, (ale nie zdjęcia aut) które mogę dać na tło i na przyciski do hiperłącz (typu strzałki)?

 

Ma być to rozbudowana prezentacja, więc im więcej materiału tym lepiej. :mrgreen:

Mam czas do niedzieli 13.12, ale chciałbym zrobić większość prezentacji w najbliższy weekend, czyli 5/6.12.2015

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci podpowiem abyś najbardziej skupił się na modelach BMW 2002 Turbo (pierwsze seryjne auto benzynowe z turbo) , M1 (pierwszy supersamochód od BMW) Serii 8 (między innymi silnik z anulowanego modelu M8 wylądował w McLarenie F1 który w latach 90' został najszybszym autem Świata) , M5 e39 rodzinna torpeda z lat 90. Wystarczy pogrzebać w internecie a znajdziesz obszerne tematy na temat tych modeli. Tu masz trochę opisane http://motofikcja.pl/pojazd-ktorego-brakuje-supersamochod-bmw/ ale jak poszukasz to naprawdę można dużo znaleść na temat każdego modelu bmw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci podpowiem abyś najbardziej skupił się na modelach BMW 2002 Turbo (pierwsze seryjne auto benzynowe z turbo) , M1 (pierwszy supersamochód od BMW) Serii 8 (między innymi silnik z anulowanego modelu M8 wylądował w McLarenie F1 który w latach 90' został najszybszym autem Świata) , M5 e39 rodzinna torpeda z lat 90. Wystarczy pogrzebać w internecie a znajdziesz obszerne tematy na temat tych modeli. Tu masz trochę opisane http://motofikcja.pl/pojazd-ktorego-brakuje-supersamochod-bmw/ ale jak poszukasz to naprawdę można dużo znaleść na temat każdego modelu bmw :)

 

Dzięki, właśnie takich odpowiedzi oczekiwałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.