Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , co sądzicie o tym aucie? Zamierzam wybrać sie na oględziny

 

http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-335i-e90-szwajcar-2008r-serwisowany-z-ks-super-stan-306km-CI5-IDaH.html#d4871511

 

przy okazji, jesli ktos szuka 335d e90 to oglądalem z kolegą z forum pare dni temu we Wrocławiu tą:

http://olx.pl/oferta/bmw335d-biturbo-diesel-faktura-vat23-CID5-IDcfXAJ.html#67edce1c83;promoted

fajna, powypadkowa ale dobrze naprawiona , sprawdzalismy ją na komputerze, troche bidna ale polecam, ostatecznie jedank nie wzielem , disel to nie dla mnie, 72koła po targach.

Edytowane przez lechum4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było w kwietniu na licytacji w Szwajcarii.

Wyglądało raczej dokładnie tak jak teraz + dodatkowo urwany wahacz. Przebieg oryginał :cool2:

 

Chciałem je nawet licytować - ale stwierdziłem, że będzie wielki kłopot z odpsrzedaniem, bo auto poza silnikiem jest całkowitym golasem z dużym przebiegiem. Więc zastanów się dobrze nad tym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji, jesli ktos szuka 335d e90 to oglądalem z kolegą z forum pare dni temu we Wrocławiu tą:

http://olx.pl/oferta/bmw335d-biturbo-diesel-faktura-vat23-CID5-IDcfXAJ.html#67edce1c83;promoted

fajna, powypadkowa ale dobrze naprawiona , sprawdzalismy ją na komputerze, troche bidna ale polecam, ostatecznie jedank nie wzielem , disel to nie dla mnie, 72koła po targach.

 

To możesz mi wyjaśnić po cho*erę jechaliście tam, oglądaliście, targowaliście się i zmarnowaliście komuś pół dnia życia?

Skoro była fajna i nie miałeś się do czego przyczepić to po kiego grzyba pojechałeś - nie wiedziałeś, że jedziesz oglądać diesla?! :duh:

Gardzę takimi ludźmi, którzy za nic mają czas innych i jeżdżą oglądać samochody dla sportu.

Powinieneś za taką akcję dostać strzałą w mordę na otrzeźwienie.

Może zacząłbyś szanować innych :cool2:

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To możesz mi wyjaśnić po cho*erę jechaliście tam, oglądaliście, targowaliście się i zmarnowaliście komuś pół dnia życia?

 

:cool2: :cool2: :cool2:

 

Uwielbiam ludzi, którzy przez godzinę zbijają cenę, a gdy już dojdzie sie do porozumienia to mówią, że muszą się jeszcze zastanowić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ten diesel ma na tylnym zderzaku po stronie kierowcy????

Chciałoby się rzec, że ukryty wlew do gazu :8) Ale to tylko zaślepka do zbiorniczka ad blue.

 

EDIT: widzę, że nie tylko ja wpadłem na pomysł z gazem LOL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,nie ma nic gorszego niz golodupcy jezdzaca ogladac auta dla sportu,zawracaja pol dnia gitare a i tak nie ma z nimi zadnego interesu,nastepnym razem trzy razy sie zastanow czy jedziesz cos kupic czy pogladac/pomarzyc bo jesli to drugie to lepiej idz do salonu,tam sie takimi zajmuja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co za kretyni co niektórzy tutaj sie wypowiadają , jestem klientem wiec wymagam, sprzedający to handlarz wiec to jego praca żeby poświęcic czas zainteresowanym. Sam mam firme wiec wiem ile czasu i cierpliwosci musze poświecać klientowi nawet temu najmniejszemu i nie narzekam.

 

[MOD EDIT] Otrzymujesz ostrzeżenie za obrażanie użytkowników forum. Następny w kolejności będzie ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kretyni co niektórzy tutaj sie wypowiadają

Po co obrażasz innych użytkowników forum :?:

jestem klientem wiec wymagam, sprzedający to handlarz wiec to jego praca żeby poświęcic czas zainteresowanym.

Wymagania zacznij najpierw od siebie. Jedziesz komuś dupę zawracać, a potem masz pretensję że inni Ci to wypominają. Nie wiem uprawiasz taki sport : "zbędne zawracanie gitary" :?: Skoro nie chcesz czegoś kupować to po co marnować komuś czas :?: Nie masz co robić to graj w kapsle :mad2:

Sam mam firme wiec wiem ile czasu i cierpliwosci musze poświecać klientowi nawet temu najmniejszemu i nie narzekam.

Skoro wiesz ile czasu to zajmuje to powinieneś go szanować. Swój i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes kretynem,co to ma do rzeczy czy handlarz czy srandlarz,wiem ze czegos nie kupie to nie ide tego ogladac,nie wyptuje szczegolowo,nie umawiam sie znim na godzine na ogladziny i poprostu nie zawracam mu dupy bo WIEM ZE TEGO NIE KUPIE i o to chodzilo w poprzednich postach,a to ze zajmujesz sie klientem ktory zostawia 10zl czy 10 000zl to inna sprawa,bo taki klient kupuje a nie tylko przychodzi bezsensowanie popie,rdolic.

 

*edit bo widze ze kolega wyzej juz wyjasnij,ale az mi gul skoczyl jak ten pajac sie odezwal jeszcze twierdzac,ze slusznie postepuje...

 

[MOD EDIT] Panowie - uspokójcie dyskusję bo polecą kolejne ostrzeżenia a temat będzie zamknięty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem je nawet licytować - ale stwierdziłem, że będzie wielki kłopot z odpsrzedaniem, bo auto poza silnikiem jest całkowitym golasem z dużym przebiegiem. Więc zastanów się dobrze nad tym wyborem

 

Jak to całkowitym golasem skoro jest skóra, iDrive Prof, PDC przód-tył, grzanie tyłka, automat, sportowa kierownica. W sumie nie jest tak źle wyposażony, jakby był jeszcze ksenon to na allegro by pisało przy nim "Full Opcja" :mrgreen:

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz przesada, myślałem ze zrobie dobrze informując innych o aucie wartym zainteresowania a tu jakaś zbiorowa histeria. Dla mnie sprawa jest prosta i nie wiem skąd ten bulwers. Sprzedałem 325i i chce cos mocniejszego, ludzie chwalą 335d ze jest ą ę wiec wybór pada na nią. Koledzy znajomi nie mają takiej wiec jazdy próbnej nie zrobie. Wiec jade z zamiarem zakupu na drugi koniec Polski, po przejechaniu sie jestem troche rozczarowany, daje pare dni na zastanowienie i rezygnuje.

 

Właściciel absolutnie nie był zły, żadnych pretensji że nie biore jej, ludzie, co wy wypisujecie, wydaje wam sie ze byliscie tam ?????

 

Jak sam sprzedawałem moje auto to ludzie przyjeżdzali, oglądali, jezdzilismy na jazdy próbne, nie brali, i przez moment nawet nie przeszło mi przez myśl że '' zawracaja mi gitare '', byłem zadowolony że jest zainteresowanie

 

Niestety , czasem widze na ulicy jacy ludzie jeżdzą samochodami bmw i przez to jest mi czasem wstyd bo tez jezdze tym autem, ludzie troche ogłady, nie znacie sprawy to nie oceniajcie swoją miarką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odgrzeję kotleta, auto znów do kupienia, poniżej link do aukcji:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-306-km-automat-okazja-ID6yAUI7.html

 

Oglądałem w tym tygodniu i zastanawia mnie przede wszystkim idrive z przedlifta i spryski reflektorów pomimo braku fabrycznych xenonów( potwierdza to dekoder VIN).

Pokrętło świateł posiada opcję reg wysokości jak dla reflektorów halogenowych co również widać na jednym ze zdjęć...

 

Rozglądam się za pierwszym BMW więc będę wdzięczny za pomoc w rozwianiu wątpliwości, z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.