Skocz do zawartości

BMW E60 530D - kabel na ipoda/iphona


bosper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem bmw e60 z 2004r i jest tam zainstalowany kabel który umożliwia sluchanie muzyki z ipoda. I tu pojawia sie problem bo jak wiemy bateria w ipodzie kieds sie rozladuje i trzeba pamietac o ładowaniu. Macie jakieś pomysły co zrobic aby nie myslec caly czas o baterii? Sprzedawca twierdzi ze kabel nie ładuje niestety stad moje pytanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem bmw e60 z 2004r i jest tam zainstalowany kabel który umożliwia sluchanie muzyki z ipoda. I tu pojawia sie problem bo jak wiemy bateria w ipodzie kieds sie rozladuje i trzeba pamietac o ładowaniu. Macie jakieś pomysły co zrobic aby nie myslec caly czas o baterii? Sprzedawca twierdzi ze kabel nie ładuje niestety stad moje pytanie.

Pozdrawiam

Ja mam zamiast zmieniarki taki kabelek, ipod jest cały czas podłączony, bateria napewno ładuje się jak jest zapłon włączony :D

852c2d3fdc685c61m.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem z dodaniem ipod interface. Mam E60 pre-lci 2006 i zwykly mask bez navi. Mialem w aucie SA694 czyli przygotowanie pod zmieniarke. Przewody optyczne wzialem z tych co sa w schowku. Byly polaczone takim plastikiem ktory zdjalem.

 

Aby dodac +IPOD musialem usunac $694 inaczej ncs wywyalal blad.

 

Potem zakodowalem MASK:

 

CDC

aktiv

 

MP3CDC

aktiv

MP3

aktiv

 

Niestety w mask nic sie nie pojawia, Po podlaczeniu ipoda pojawia sie na nim logo bmw i napi ok to disconnect (ipod jest ladowany). Niestety CD nadal jest szary...

 

Sprawdzalem kodowanie i jest zapamietane tak jak FA. Probowalem tez usunac +IPOD i dodac jako cd changer $672 ale tez to nic nie dalo.

 

Co robie nie tak?? Czy jest opcja, ze mam stary soft lub ipod interface jest za stary? Ipod Interface jest z bmw e60 2003...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mp3 ci działa

może to ci pomoże

Włączenie MP3

 

do 09/2005. wymagany update do CAPPL.C08.

Dodać w FA:

+KMP3

 

Moduł: CAPPL

 

MP3_CCC

full

 

 

 

CD zmieniarka

 

Dodajemy FA:

$672

 

i

Moduł: CAPPL

 

CDC

aktiv

 

 

 

Podłączenie iPOD

 

Dodajemy w FA:

+IPOD

 

Moduł: CAPPL

 

MP3_CCC

extern lub full

CDC

aktiv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.