Skocz do zawartości

X3 E83 2.0D 2005 Kluczyki


linkinp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie dorobienia kluczyka do samochodu jak wyżej.

Posiadam dwa te standardowe w kształcie rombu że stałym grobem oraz ten serwisowy.

Podobno po lifcie są inne klucze - takie bardziej prostokątne bez grotu na wierzchu. Czy to są klucze typu scyzoryki? Czy istnieje możliwość dorobienia klucza w tym nowym kształcie do mojego samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem wizję kluczyka scyzoryka.ale mi przeszło.1.Oryginał to oryginał 2.Nasze kluczyki nie mają wymiennej baterii tylko akumulatorek który się ładuje w stacyjce.Po przełożeniu wszystkiego w tą ,,Chińszczyzne" nie będzie ładowania akumulatorka.Wolę więc porządny oryginał niż byle jaką chińską tandetę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładuje się indukcyjnie,tylko w oryginalnych kluczykach cała płytka z układem zcalonym i z akumulatorkiem jest bardzo blisko grota,nawet leży na nim.W tych chińskich obudowach jest w znacznej odległości od niego i ładowanie jest nieprawidłowe lub nie ma go w ogole.Druga sprawa to jest taka ze dzwoniłem kiedyś do porządnego serwisu co dorabia klucze zapytać o docięcie grota,to pan powiedział że nie ma sensu się w to bawić bo podobno po przełożeniu w tą obudowe z powodu odległości są też problemy z immobilizerem a trzecia sprawa to te groty są tak kiepskiej jakości że ciężko je dociąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ktoś z forum orientuje się jak jest w modelach E60 i E90? W E60 przed liftem napewno są takie jak w X3 ale po lifcie? A w modelu E90 widziałem bardzo fajne prostokątne ale tam chyba był przycisk do uruchamiania silnika więc może to jakiś system bezkluczykowy? Może ktoś coś wie to dzięki za info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
E 90 ma każde plastikowy bez grotu kluczyk, nieważne, czy ma komfortowy dostęp, czy nie. E 60 po lifcie ma taki sam. Osobiście wolę "tandetny" oryginał, niż podróbke scyzoryka z grupy VAG ze znaczkim BMW
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.