Skocz do zawartości

F11 trzeszczy dach panoramiczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Witam. Może ktoś z Was ma jakiś pomysł co zrobić żeby przestał trzeszczeć szyberdach. Jak mam uchylony to jest cisza. Jak jest całkiem zamknięty to trzecszczy jak stara kanapa. Smarowałam już silikonem do uszczelek, wazeliną techniczną, myłem rozpuszczalnikiem silikonowym ale nic nie pomaga. Może jest jakiś sprawdzony sposób albo czy mozna to jakoś wyregulować.

Z góry dziekuje za poważne podpowiedzi.

Opublikowano
Z tego co pamiętam to w E60 też były z tym problemy. Pamiętam, że był jakiś na to sposób i chyba wyczytałem go na sekcji E60 właśnie...ale już nie pamiętam :duh:
Opublikowano

W E91 miałem ten sam problem, serwis próbował regulować 4 razy i nic nie dało, dopiero wymiana prowadnic i uszczelek coś pomogła ale nie było idealnie.

Na naszych drogach musi trzeszczeć :cry2:

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

miałem 2 e61 i teraz 2 f11 i jest to pierwszy taki samochód w którym trzeszczy dach. Bardzo to irytuje.

Byłem w serwisie i powiedziano mi, że mają taki środek do konserwacji dachu.

Muszą go dla mnie zamówić. Jak dotrze to dam znać czy pomogło.

Na razie męczę się dalej.

Pozdrowienia

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Nie trzeszczal mi nigdy szyber.

Wjechałem w nierówność i zaczęło.

Trzeszczy mi szyber.

Jak pre na przednią część to trzeszczy.


Jakaś solucja po latach?

Opublikowano
  • Autor
  • Zasłużeni forumowicze

Dostałem od znajomego mechanika zmywacz silikonowy i od czasu do czasu przemywam uszczelki.

Trochę mniej trzeszczy ale żadna regulacja nie pomogła. Rozbierali mi w serwisie dach i podsufitke i mam wrażenie, że trzasków jest jeszcze więcej .... nie leje się woda - nie ruszać

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze

Wyczyściłem uszczelki i dalem preparat do gumy i nie trzeszczy.

Pytanie jak długo.



Jak nie pomoże to sprzedam ten szajs

W sumie to pierwszy problem ale jakościowo daleko do E61 po lifcie która wcześniej jeździłem

  • 3 lata później...
Opublikowano

Czesc mam pytanie o podsufitke.

Mam f11 i jak ja lekko naciskam np z miejsca pasazera z tylu ( i przy glosnikachna bagaznikiem) to skrzypi troche.


Panorama czasem skrzypnie, ale przesmarowanie uszczelek raz na jakis czas zalatwia sprawe, ale z podsufitka nie mam pomyslu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.