Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolejne autko :)

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-3-0i-231-km-zadbana-m-pakiet-gwarancja-techniczna-ID6y9arz.html

Teilekatalog (10/2015) / BMW 330i Limousine E46 ECE L N 06/2000

Fahrgestellnummer WBAAV51050FZ01649

Modellbezeichnung 330I

Modellcode AV51

Farbe 668 / schwarz 2

Polster N6SW / Leder Montana/Basis-Ausst./schwarz

Sonderausstattung Dynamische-Stabilitäts-Control (S210A), Lenkrad Leder Airbag (S240A), BMW LM Rad Sternspeiche 44 (S290A), Entfall Modellschriftzug (S320A), Fensterheber elektrisch vorne/hinten (S411A), Warndreieck und Verbandstasche (S428A), Interieurleisten (S439A), Raucherpaket (S441A), Armlehne vorne (S473A), Sitzheizung Fahrer/Beifahrer (S494A), Dreipunktgurt u. Kopfstütze hinten Mitte (S495A), Nebelscheinwerfer (S520A), Klimaautomatik (S534A), Kilometertacho (S548A), Bordcomputer (S550A), Radio BMW Business CD (S662A), DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG (S801A), Batterie im Kofferraum (S832A), Sprachversion deutsch (S851A), Händlerverzeichnis Europa (S863A), Bordliteratur deutsch (S879A)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za ulep jest??? Przedlift z maską od polifta :mad2:

Przednie kierunki pomarańczowe, boczne bezbarwne

Tylne światła od polifta :mad2:

Coś grzebane przy czujnikach :nienie: ( -40 na BC a na radiu 16 )

 

I po raz kolejny napiszę - skoro auto jest do rejestracji - to jak chcesz dojechać do domu na kołach :?: :?: :?: Na samym OC zrobionym na numer VIN :?: Czy mędrzec sprzedawca wydrukuje Ci z kartonu numery rejestracyjne, czy też może ma już zakupiony wyrób kolekcjonerski z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska nie jest poliftowa - ale fakt jest z nią coś nie tak, stawiałbym że jest od coupe :shock: zderzak przedni zresztą chyba też. Malowany błotnik. Brak krótkich nadkoli.

Masz wybitne zdolności do wyszukiwania tzw. ''kibli'' - bez urazy.

http://i.imgur.com/TJRt6Lp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do OC jest to dla mnie drugi temat da się wszystko załatwić. A co do ulepow i mojej specjalności jak pisałem w innym poście uczy mnie to wiele jeśli chodzi na co patrzeć itp. Jedno pytanie grzebane przy czujniku co to moze oznaczać ? Błąd jakiś czy stoi za tym jeszcze jakieś inne grzebanie nie tylko w temp. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Najprawdopodobniej urwany kabelek od czujnika temperatury lub brak czujnika (takie są tego objawy -40 stopni)

Co do temperatury 16 stopni na wyświetlaczu to jest to zadana temperatura dla systemu klimatyzacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za ulep jest??? Przedlift z maską od polifta :mad2:

Przednie kierunki pomarańczowe, boczne bezbarwne

Tylne światła od polifta :mad2:

Coś grzebane przy czujnikach :nienie: ( -40 na BC a na radiu 16 )

 

I po raz kolejny napiszę - skoro auto jest do rejestracji - to jak chcesz dojechać do domu na kołach :?: :?: :?: Na samym OC zrobionym na numer VIN :?: Czy mędrzec sprzedawca wydrukuje Ci z kartonu numery rejestracyjne, czy też może ma już zakupiony wyrób kolekcjonerski z allegro

Gdzie Ty tą maske z polifta widzisz i na jakim radiu Ci pokazuje 16 stopni?? Doedukuj się kolego, bo troszkę bajki opowiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadła w oko kierownica, tył światła, zderzak przód, maski nie poznałem oraz zawieszenia chociaż teraz widać ewidetnie. A co do świateł nie ma fabrycznie przód pomarańcz, bok+tył białe ? Bo tył+bok pomarańcz przód białe kierunki są na pewno zgadza się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto wygląda jakby sie miało rozpiź...ć na pierwszym lepszym zakręcie, daj sobie lepiej spokój chyba że ci życie nie jest miłe :)

zwiększ budżet do 18-20tys chociaż i wtedy masz szanse na normalne e46 330i a w tej kasie to tylko 320 oglądaj, cudów nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To tylko tak wrzuciłem budżet mam do 20 tys i patrzę za 328. Czasem po prostu ciekawią mnie nie które sztuki albo są podejrzane i wrzucam dla dyskusji oraz żeby coś wyciągnąć :P

Jeśli nie masz zamiaru kupować auta i tylko "tak sobie wrzucasz" to pomyśl nad tym,że marnujesz czas tych,którzy starają Ci pomoc w kupnie.Zabawy zostaw sobie na prywatne okazje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko tak wrzuciłem budżet mam do 20 tys i patrzę za 328. Czasem po prostu ciekawią mnie nie które sztuki albo są podejrzane i wrzucam dla dyskusji oraz żeby coś wyciągnąć :P

Jeśli nie masz zamiaru kupować auta i tylko "tak sobie wrzucasz" to pomyśl nad tym,że marnujesz czas tych,którzy starają Ci pomoc w kupnie.Zabawy zostaw sobie na prywatne okazje!

 

I to jest najlepsze ze tym właśnie mi pomagają bo wiem coraz więcej a o to tu chodzi kiedyś i ja pomogę. Widzę że coś Ci pręży take it easy ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty tą maske z polifta widzisz i na jakim radiu Ci pokazuje 16 stopni?? Doedukuj się kolego, bo troszkę bajki opowiadasz.

 

Szanowny kolego - przede wszystkim sam ekspertem nie jesteś - więc nie pisz mi o edukacji. 99% Twoich postów znajduje się w dziale co sadzisz o aucie a to raczej mizerny dorobek jak na eksperta.

Rzeczywiście - z temperaturą - myślałem, że pokazuje ja na wyswietlaczu radia - mój błąd.

Co do maski - to oczywiście coś z nią jest nie tak. Po dłuższym zastanowieniu się nie jest to maska z polifta bo ma za małe nerki ale nie jest to też oryginalny wygląd maski w przedliftowym sedanie e46. Być może pochodzi ona jak któryś z kolegów pisał z coupe.

przedliftowy sedan:

http://zapodaj.net/9284a7e9e70d7.jpg.html

auto z ogłoszenia:

http://zapodaj.net/4e2fc64e73aa2.jpg.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.