Skocz do zawartości

[E39]TOURING Oswietlenie tablicy


Młody_95

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz zdjąć osłonę klapy od wewnątrz, po otwarciu schowka na narzędzia, masz tam pełno śrubek (7-8), oraz 2 schowane pod plastikiem osłaniającym silnik wycieraczki (po otwarciu szyby zdejmij ten plastik dookoła "kółka" napędzającego wycieraczkę - jest na wcisk takie blaszki - i zobaczysz 2 śrubki). Dodatkowo całość osłony trzymają jeszcze zatrzaski, ale podwadzasz lekko i puści.

Następnie masz 4 śruby na klucz bodajże 10 i listwa odkręcona. Potem tylko rozpiąć kostki i po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To fakt, 2 śruby i mi się wyrwały z listwy, 2 jakoś odkręciłem.

Nie dawno przy wymianie żarówki ułamała się blaszka która ją trzyma, także ogólnie masakra.

Na wiosne wymiana na nową, bo przy tym to średnio 4 razy w roku trzeba coś robić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci sie ułamała to masz tam mocno zaśniedziałe/zardzeniałe styki. tam w ogóle dostaje się woda, przez to rdzewieje dół kalpy.

Przerabiałem to ostanio, zrobiłęm rzęźbe z 2 urwanymi srubami i kupiłem nowa uszczelkę (24zł) ale po montazu listwa odstaje jak cholera. Chyba zrobiłęm bład że dałem klej z pistoletu na goraco we wneki listwy i może przez to teraz sie nie układa/ugina....

Teraz to zdemontuje i kleju butelynowego dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi się zdjąć ten plastik ale celu nie osiagnolem a mianowicie chciałem zamontowac te swiatelka http://allegro.pl/bmw-podswietlenie-led ... 71963.html ale najwyrazniej zostalem oszukany bo nie pasują, chyba że trzeba jakas przerobke zrobic, robil ktos moze cos takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

sa zaroweczki Led bez bledu Can- bus ale slabo to dziala. Raz swieci ok a po 6 godzinach mryga albo nie swieci. a pozniej znowu normalnie dziala.

podejrzewam ze sie przegrzewa to po dluzszej jezdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.