Skocz do zawartości

1,9 B Awaria radia


maciek2031

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem a mianowicie ostatnio podczas jazdy zapaliła mnie się lapka od oleju mało myśląc w czasie jazdy wyłaczyłem śilnik i odpaliłem go ponownie w rezultacie przestało grac radio i dodatkowo przy włączeniu świateł tzw długich nie zapala mi się lapka na zegarach ze takie swiatła swiecą po jakims czasie radio sie włacza i co za tym idzie lapka informujaca o zapaleniu długich swiateł tez. Ale juz po ponownym zgaszeniu auta znów radio nie działa itd. ogólnie wiecej nie działa niż działa dzisiaj podpinałem kompa wykasowane zostały różne błedy ale wszystko wygłada ok z radiem a i kiedy jest komp podłaczony to wszystko działa cacy i radio też .

Teraz pytanie brzmi co sie mogło stać proszę o jakieś wskazówki

 

BMW E 46 B+G 1,9 sedan 99 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest słaby ale jeszcze daje rade.

Ostatnio jadąc zauważyłem jak włączyłem światła drogowe (długie że lekko się żarzy żarówka na zegarach od długich) ale jak się radio włączy czasem samo podczas jazdy to i lampka od długich ładnie się świeci Pomocy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ponawiam temat

Radio działa kiedy chce w momencie kiedy nie działa również lampka informująca o zapalonych światłach drogowych dodatkowo w momecie zapalania świateł długich zapala się lampka podsufitki. Kiedy po odpaleniu silnika radio się włączy wszystko jest w porządku. Akumulator jest nowy kiedy podłącze kompa wszystko jest ok moduł próbowałem podmienić od świateł podobno jest tam komfort POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.