Skocz do zawartości

nie świecą wszystkie segmenty wyświetlanych cyfr


Balast

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow ja jak kupilem swoja betke tez mi slabo dzialal wyswietlacz godzina dyla dobrze a temperatura wlasnie taka poprzerywana.Rozebralem to wszystko sa tam takie gomki co lacza wyswietlacz z plytka przetarlem te gomki,plytke i wyswietlacz rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym i wszystko jest ok do tej pory.Caly zabieg zajol mi moze z 15 minut.Pozdrawiam Seba.
Byłe 318i coupe obecne 320i coupe radosc z jazdy.Nareszcie długo oczekiwane E46 kombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam kolegow ja jak kupilem swoja betke tez mi slabo dzialal wyswietlacz godzina dyla dobrze a temperatura wlasnie taka poprzerywana.Rozebralem to wszystko sa tam takie gomki co lacza wyswietlacz z plytka przetarlem te gomki,plytke i wyswietlacz rozpuszczalnikiem ekstrakcyjnym i wszystko jest ok do tej pory.Caly zabieg zajol mi moze z 15 minut.Pozdrawiam Seba.

 

Ja juz roznie kombinowalem z tym wyswietlaczem. Wczoraj zrobilem tak jak opisales i u mnie nie pomoglo to wogole. W sumie nie dziwie sie bo napisales ze przeczysciles gumki przewodzace a wydaje mi se ze one nic nie przewodza tylko zabezppeczaja tasme przed przerwaniem, ta zas jest solidnie na stale przytwierdzona do plytki a z drugiej strony do wyswietlacza. Chyba ze mamy rozne wersje OBC ale watpie...

 

Pozdrawiam

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten maly co jest tylko data i godzina i u mnie nie ma zadnej tasmy ktora laczy ten szklany ekranik jeden i drugi polaczony jest takimi gomkami i to napewno one byly u mnie za to odpowiedzialne.Moze w tym wiekszym jest innaczej tego nie wiem.
Byłe 318i coupe obecne 320i coupe radosc z jazdy.Nareszcie długo oczekiwane E46 kombi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja mam ten maly co jest tylko data i godzina i u mnie nie ma zadnej tasmy ktora laczy ten szklany ekranik jeden i drugi polaczony jest takimi gomkami i to napewno one byly u mnie za to odpowiedzialne.Moze w tym wiekszym jest innaczej tego nie wiem.

 

Aaaaa to mowimy o czym innym. Ja mowilem o tym duzym wyswietlaczu. Kombinowalem na rozne sposoby i nic. Jesli ktos gdzies regenerowal ten wyswietlacz to bede wdzieczny za wszelkie informacje czy to dobrze wyglada po regeneracji i wogole czy sie oplaca to robic...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.