Skocz do zawartości

BMW X5 E70 4.8 V8 montaz gazu w wersji 7 osobowej


syciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktos opanowany temat albo jakas wiedze co do montazu gazu w wersji 7 osobowej? wyciagamy fotele i nawiew i zostanie miejsce na butle. Teraz pytanie czy trzeba jakos zaslepic nawiew na tyl ten co bedzie zdemontowany i szukac pelnej plyty na caly bagaznik czy moze jakas plyta zamknac butle obita w kolor tapicerki? mam tylko zamkniecie na schodzki z tylu z aku takie waski i ono jest wczepiane w metalowe mocowanie chyba foteli z 3 rzedu - czy to mocowanie wtedy tez usuwam i to zamkniecie bedzie luzne? dzieki za informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Witam. Chcę wymontować 3 rząd siedzeń i zamontować lpg w związku z tym mam pytanie. Czy za 2 rzędem uda się zasłonić butle? Bo na moje oko będzie ją trochę widać i czy może być czuć gaz. Tak na chłopski rozum to butla będzie prawie jak pasażer w bagażniku. I czy ten kawałek bagażnika który przykrywa akumulator będzie mógł pozostać zamontowany tak jak jest obecnie. Pierwszy raz będę montował gaz i stąd moje dziwne pytania. Ale wiem, że Koledzy już montowali gaz w wersji 7 osobowej i może coś doradzą. Z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki. Widzę ze kolega ma 3.0l to na tym zbiorniczku troszkę pojeździ, mojemu motorowi na długo to nie starczy i trzeba będzie często tankować a to tak nie bardzo (chociaż szkoda mi wywalać te siedzenia) ale mówi się trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Butla jest mała chyba 42 litry zamontowana w miejscu akumulatora za siedzeniami. Akumulator wymieniony na inny i przeniesiony w lewy tylny boczek.

 

możesz coś więcej napisać o tej instalacji? gdzie robiłeś, jak spalanie, jakie części? foto z montażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.