Skocz do zawartości

Skradziono BMW E60 VIN WBANR710X0CR01519 WROCŁAW


Fryt_Wrocek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

W nocy z 13 na 14.09 skradziono znajomemu BMW E60 we Wrocławiu przy ulicy Granicznej. Nr rej DW 331VG, nr VIN WBANR710X0CR01519, rok produkcji 2005,

kolor carbonschwarz metalic (416)

Jeżeli ktokolwiek posiada informacje na temat skradzionego samochodu, proszony jest o kontakt pod nr tel. 606127577 ( Czarek - właściciel pojazdu )

 

http://i.imgur.com/0dCKBtu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podpowiadam Tobie i innym kolegom.

Już wcześniej pisałem w innym temacie.

 

viewtopic.php?f=19&t=271158

 

Moim sąsiadem za ścianą jest komendant policji jednego z podwarszawskich miast. Nie raz mi opowiadał jak działają złodzieje i potwierdza, że jak zwiną auta, to mało kiedy od razu jadą do dziupli, a właśnie stawiają je na małych osiedlach, tam gdzie rzadko zagląda policja, gdzie jest mały ruch. Zaraz ktoś powie, że są dziś zagłuszacze gps i gsm, ale złodziej boi się, że takie urządzenie może nie zadziałać, albo właściciel zamontował jeszcze coś innego. Stawiają auta na parę dni i czekają, obserwują. Właśnie przed chwilką z nim rozmawiałem, powiedziałem, że na forum znowu się pojawiły tematy, że skrojono beemki. Opowiedział mi co się niedawno u niego wydarzyło. Dla gościa ukradli samochód, ogłosił na "f", na jakimś ogólnym profilu miasta, w którym mieszka, napisał że zwinięto mu samochód, podał markę, numery, dodał zdjęcie, zostawił numer tel do siebie. Po godzinie dzwoni do niego telefon: "Panie, zginął panu samochód, a ja go widzę, stoi przed moim blokiem, przyjeżdżaj" . Auto się znalazło, także nie można tracić nadziei i szukać. Zjeździć dosłownie wszystko w promieniu kilku kilometrów, każdy parking pod najmniejszym blokiem.

Można zrobić jeszcze inaczej. Prawda jest taka, że policji nie zależy na odnalezieniu Twojego czy innego auta, bo to dla nich dodatkowa robota. Złodziejstwa jest dużo, a policjantów od tego jest mało i wolą umorzyć, bo to łatwiejsze, to też wiem od sąsiada. Można pójść na komisariat i pogadać z policjantem jak z człowiekiem. Oni dokładnie wiedzą kto kradnie, bo to cały czas te same osoby, wiedzą nawet gdzie mają dziuple, ale właśnie z lenistwa czy braku czasu się nie wykazują, no chyba, że jest rozkaz z góry, to muszą. Policjant jak go ruszy sumienie, jak mu sprzedasz dobrą bajkę, to Ci powie gdzie masz szukać samochodu..

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.