Skocz do zawartości

[E90] Problem z wycieraczkami


poli_x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem z wycieraczkami mam taki ze raz chodzą a raz nie, czasem uruchamiając tryb "automatyczny" "zawieszają" sie i nie działają kompletnie, trzeba zgasić silnik, wyciągnąć kluczyk, włożyć i odpalić by znow zadziałały i to tez w przypadku Auto nie zawsze zaskoczą...

Czasem gdy chodzą w trybie manualnym (raz do góry) gdy zatrzymuje sie na skrzyżowaniu to wycieraczki tez przestają pracować lub zwalniają i znow sie "zawieszają", czasem gdy chce rozpocząć ich prace poprzez natrysk płynu do szyb rowniez sie "zawieszają" czy ktos spotkał sie z tym problemem?

 

Aaa, od momentu problemow z nimi nie wracają nigdy na swoją pozycje w której były kiedys, czasem odbijają sie od swojej pozycji domyślnej i sa jakies 2-5 cm ponad nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam,

mam podobny problem.

Wycieraczki działają tylko szybko (jeden raz do góry), albo jeszcze szybciej ( dwa razy do góry).

Tryb automatyczny ( z użyciem sensora) działa nierugularnie i za wolno.

Przy zmianie pomiędzy auto a raz do góry, wycieraczki przestają działać.

Jedyna, najbezpieczniejsza opcja to manualne uruchamianie ruchem w dół.

Czy ktoś miał podobną historie? czy wymiana modułu coś zmieni? czy nalezy resetować czujnik?

przeszukałem forum i widzialem, że kilka osób miało te same przypadłości (nikt wszystkie z nich :) ).

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.