Skocz do zawartości

E39 523i LCM


TheCrow91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Cały czas świeci mi prawe długie światło i mam brak światła stop na szybie mimo, że żarówka jest dobra.

Ustaliłem już, że winny za to jest moduł świateł więc postanowiłem go wymontowac i wysłać do naprawy. Po wtmontowaniu lcma okazało się, że mam LCM II, a data produkcji mojego auta to grudzien 96. Wydaje mi się, że powinien być LCM I i być może moduł jest sprawny lecz źle przeprogramowany ? Czy BMW z końca produkcji 96 roku mógł być wyposażony już w LCM II ? Można to jakoś sprawdzić ? Nie chcę wysłać sprawnego lcma, zapłacić 200 zł za "naprawę" i dalej jeździć z odłączonym długim :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz możliwości od kogoś pożyczyć na podmiankę do sprawdzenia :?: Z drugiej strony naprawa modułu wraz potrzebnymi do tego elementami nie powinna kosztować więcej niż 50-70zł, więc te 200zł to gruba przesada :lol: ewentualnie zakup na alledrogo są tanie jak barszcz. Moduł LCM II jak najbardziej występował w autach z tego rocznika
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenne informacje. Dzięki Panowie. Zanim wysłałem lcma do naprawy za 200 zł, popytalem w pobliskich warsztatach czy naprawią mi ten moduł. W serwisie Boscha elektronik powiedział, że może się tego podjąć ale z rozmowy wywnioskowalem, że nie miał z tym do czynienia. Naprawa jednak nie jest zbyt skomplikowana, a na internecie są instrukcje więc doświadczony elektronik pewnie sobie z tym poradzi. Zobaczymy jutro :) w razie niepowodzenia nie będę miał drugiego lcma na zamianę więc sprawdzimy go w inpie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.