Skocz do zawartości

INPA Patrol Adaptation Problem M54b30


JackDaniels.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam problem z parametrami w zakładce Patrol Adaptaion podaje kosmiczne parametry i nic nie mogę z tym zrobić. Kasowałem na zimnym i na ciepłym silniku wszystkie adaptacje i dalej jest tak samo. Może ktoś z forum miał podobny problem??? Silnik m54b30

 

Czy po skasowaniu tych adaptacji w zakładce patrol adaptation powinny parametry się wyzerować choć na chwilę????, u mnie nigdy w tej zakładce nic się nie ruszyło.

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/656eedbbca194ad6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie.. jeśli tak to wybacz ale czy próbowałeś zainstalować inną wersję INPY??

 

 

*Pytam bo kiedyś miałem podobne cyrki pozmieniałem nawet jakieś czujniki a okazało się że to INPA świrowała :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inpe z jakiej korzystałem była version 1.16 ostatnio kasowałem i instalowałem niby 5.0 ale na pasku podczas diagnozy widnieje 1.17.Też myślałem że wina oprogramowania, jaką wersje inpy posiadasz??? Wydaje mi się że jak kasuje adaptację to w zakładce patrol adaptation powinno się chociaż na chwilę wszystko z zerować a tak nie jest.Wczoraj nawet ściągałem kolektor dolotowy i sprawdzałem wszystko co się da żeby wyeliminować lewe powietrze, dodatkowo zużyłem całą butelkę plaka i nic :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz wymieniać pół auta to się upewnij czy masz dobry sprzęt.

Może tam popytaj

viewforum.php?f=48

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem ale musiałem się namęczyć i trochę kaski wydać.Kupiłem drugi zestaw do odpalenia silnika czyli DME +EWS+Kluczyk podłączyłem odpaliłem silnik i wszystko wróciło do normy. W patrol adaptation pojawiły się normalne parametry.Wsiadłem w auto i pojechałem kawałek się przejechać,po powrocie podłączyłem auto pod kompa i moim oczom ukazał znów ten sam problem co miałem na swoim pierwszym DME.Pomyślałem że instalacja pali mi w jakiś sposób komputer i kasa poszła się jeb....ać. Zniechęcony i załamany rzuciłem wszystko i poszedłem zbierać myśli co dalej mam robić. Pierw prześledziłem wiązkę w poszukiwaniu przerwanych kabli ale nic nie znalazłem.Wydłubałem Komputer i ujrzałem czarną kostkę z napisem motronic, otworzyłem i ujrzałem kilka bezpieczników.Okazało się że jeden był przepalony i go wymieniłem na dobry.Powróciła do mnie wiara że to właśnie ten bezpiecznik był powodem moich problemów,i moje przypuszczenia były trafione :D . Jeśli ktoś kiedyś będzie miał podobny problem niech pierw nie kupuje drugiego zestawu tak jak ja to uczyniłem tylko pierw sprawdzić instalacje i te bezpieczniki co siedzą w tej puszcze co główny komputer silnika.Pozdrawiam :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.