Skocz do zawartości

Gdzie dorobić tanio i dobrze kluczyk do E46


truksawka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też szukałem i jak narazie znalazłem coś takiego:

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-e38-e39-x3-x5-dorabianie-kodowanie-kluczy-pilotow-kluczyk-immo-CID619-IDa55dD.html#481d53f9bb

 

Dziś próbowałem się dodzwonić i nic. Jak się dodzwonie to może jutro będę miał w końcu dwa klucze. I cena najtańsza. Wczoraj pytałem na giełdzie to koleś powiedział że za 550zł zrobi a jak pytałem w którejś galerii w KRK to znalazłem za 450zł więc ta cena jest bardziej niż ok. Jednak polecić jeszcze nie mogę bo nie korzystałem. Jak będę miał już klucz to dam znać jak przebiegła transakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
I dodatkowo dostajesz kluczyk moim zdaniem słabej jakości, bo cała obudowa i grot to taki lipny zamiennik. Co prawda miałem go w ręku chwilę, ale nie jest to ta jakość co oryginału. Moim zdaniem lepiej skorzystać z ASO. Może być tylko lipa jak ktoś wcześniej wymieniał EWS z kluczami, bo ASO przyśle nie ten klucz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli ze śląska to polecę gościa z Mysłowic (siedzi w sklepie Selgros 507 404 772). Dorabiałem do niego kluczyk 3 lata temu w poprzedniej Buni. Kluczyk działał do sprzedaży samochodu bez zarzutu. Koszt z tego co pamiętam to około 300 zł (ale cena mogła się zmienić). Musiał wyciągnąć moduł z samochodu i wszystko z programowaniem trwało około 2 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli ze śląska to polecę gościa z Mysłowic (siedzi w sklepie Selgros 507 404 772). Dorabiałem do niego kluczyk 3 lata temu w poprzedniej Buni. Kluczyk działał do sprzedaży samochodu bez zarzutu. Koszt z tego co pamiętam to około 300 zł (ale cena mogła się zmienić). Musiał wyciągnąć moduł z samochodu i wszystko z programowaniem trwało około 2 godzin.

miejsce w Polsce nie gra roli, pracę mam taką że jeżdżę to tu, to tam, więc mogę podjechać i na Śląsk, dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.