Skocz do zawartości

e46 320d 136km przerywa


blackfly20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, a dokładnie podczas wyjazdu nad morze moje e46 320d zaczęło przerywać. Dzieje się to najczęściej gdy przyspieszam. Jadąc stałą prędkością objawy potrafią nie wystąpić nawet kilkadziesiąt km. Przejechałem tak około 400km, ale zastanawiam się czy wrócę na kołach do domu czy na lawecie. Dodam że dwa razy się nim przejechałem i do osiągnięcia 90st auto jeździ super a jak się zagrzeje to szarpie. Gdy jest zagrzany i stoi na wolnych obrotach to też potrafi szarpnąć. Problemów z odpalaniem nie mam ani na zimnym ani na ciepłym silniku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uznasz że dasz radę dojechać do domu to zalej sobie na drogę liquid moly diesel spulung może coś pomoże a na pewno nie zaszkodzi .

 

Ale jak nie kopci to też dziwne może zaworem sterowania turbo zaczął się zawieszać albo sam EGR się przycina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledem egr sie nie ma co martwic. Blad czujnika wzniosu igly to uszkodzenie wtryskiwacza sterujacego, a dokladniej jego elektrycznej czesci, albo okablowanie albo sama cewka padla. Ten tez nie bedzie powodowal katastrofy - poszarpuje, bo nie potrafi poprawnie kata wtrysku ustawic z uszkodzonym czujnikiem. Prosta robota, mozna ja pod domem czy namiotem zrobic, ale tez spokojnie dojedziesz do domu i tam sobie ten wtryskiwacz wymienisz. Ja wracalem kiedys spod Saltzburga do Koszalina z tym samym bledem, palil wiecej, szarpal, podkapcal, ale jechal.

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.