Skocz do zawartości

E92 335i by Acze


aczewybielacze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam moją Beatkę simgam sporadycznie po trójmieście !

Autko weekendowe było bo jedynkę ukradli teraz czegoś szukam by weekendowe było nadal

 

Kilka rzeczy usunąłem a kilka rzeczy dodałem 2 właściciel salon polska 2010 rok 85 tysi na kulane

Może na sprzedasz ale konkretnie bo marzy mi się jakiś fajny yongtimer a M3 zamówione :twisted:

Autko prezentuje się pięknie po powłoce kwarcowej zrobionej w HG MONSTER w Gdańsku

 

Co było fabrycznie :E248205

 

Co dodał 1 właściciel i zostało

 

zawieszenie adaptacyjne od M3

sportowy filtr powietrza

chipek satge 2 http://www.burgertuning.com/N55_Stage2_Jb4.html

 

 

Wywaliłem :

 

-Szpere Quaife

- Dystanse

 

Dodałem :

-Szybę Anty refleks

-PDC tył

-Fotochrom lusterko

- Asystent świateł drogowych

- Czujnik zmierzchu deszczu

- Tempomat

- Spoiler

- Navi pl nie warto gramatyka do d...

 

co jeszcze będzie

 

-Audio ale bez przesady myślę że Alpine doposażenie wystarczy

 

 

Sweet Focie :

 

http://images68.fotosik.pl/1115/dff1d90aca5b5cd0.jpg

 

http://images70.fotosik.pl/1113/643c5e464c67a1db.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/1115/2b051de43b8655a1.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/1114/3995f6a84d25cdb4.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/1116/54b6d71a40957f79.jpg

 

http://images67.fotosik.pl/1116/33334e6a9a67d390.jpg

 

http://images69.fotosik.pl/1114/d11568aa519cd3ee.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/1115/c553a28bfde3279b.jpg

 

http://images66.fotosik.pl/1115/12d2ecd7b94a2563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze piekne wnetrzne, takie jak lubie osobiscie dalekie od szerosci :cool2: oprocz okrpnych listw z udawanego drzewa kokosowego :)

silnik benzynowy na najwyzszym poziomie ! i zderzak performance robi swoje !

 

Co rozumiesz przez zawieszenie adaptacyjne od M3 ? bo przez zawieszenie adaptacyjne sie rozumie zazwyczaj mozliwosc na biezaco regulacji twardosci np mod sport, confort itd i w M3 z tego co wiem to jedyna mozliwosc miec cos takiego to zawieszenie KW regulowane elektronicznie za 17 tys zl. :mrgreen:

 

Jak chodzi o Audio. Z osobistego doswiadczenia, dodanie samego alpine nie daje prawdziwej roznicy z top hifi i ogolnie jest dosyc kiepskie. Biorac pod uwage jak samochod jest piekny i jaki masz silnik to pomysl o Logic 7 przynajmniej. Za 2000 zl/2500 zl znajdziesz komplet na allegro a instalacja to bedzie jakies nastepne 700 zl, w porownaniu do 1500 zl za alpine sie oplaca !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi,gdzie ten zderzak performance dojrzałeś? to nie jest M-pakiet?

 

:mrgreen: :mrgreen: stupido salvatore :) stupido :norty: nie wiem dlaczego mi sie przysniko ze to performace.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny egzemplarz :)

 

co do audio warto zainwestować w zestaw Gladen :) zagra nawet bez wzmacniacza, pamiętaj o wygłuszeniu elementów obok głośników

 

 

 

 

Galden ciekawa opcja muszę ogarnąć temacik jak będzie śmigać na fabrycznym wzmacniaczu to można zrobić upgrade metoda gospodarcza :P

masz u siebie zrobione słyszałeś jak gra ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samochodzie nie ma co sie doszukiwac muzykalnosci bo przestrzen i autoczenie sa nieadekwatne. Liczy sie glownie umiejetne rozlozenie sceny i natezenia. Bo tak jak harmanowi oplaca sie robic naprawde dedykowane glosniki do L7 i individuala oraz produkowac wyspecjalizowany wzmacniacz o tyle taki Gladen po prostu wezmie jako glosniki jakas ze swoich referencji i to samo ze wzmaczniaczem, nie bedzie sie bawil w dokladne i kosztowne studiowanie wnetrza samochodu tylko po to aby sprzedac stosunkowo niewiele kompletow.

 

Dlatego nawet Focal ktorego glosniki Utopia na papierze jakosciowo wymiataja harmanna, dopiero przy systemach za 10K (+ instalacja) dochodzi do individuala w realiach. Zreszta jak juz mowimy o Focalu to zanim kupisz Galdena posluchal systemu IFBMW-S + IFBMW-SUB od Focala bo moze byc to ciekawsza alternatywa chociaz powoli zblizamy sie do retrofitu uzywanego Logic 7 za 3 /3,5 tysiaca da sie doposazyc w uzywany Logic 7 z instalacja i profesjonalnie przerobiona zwiazka.

 

Galden i focal w systemach dedykowanych odnosza sie do bazy i chca byc na poziomie tophifi. Logic 7 to przepasc z Top hifi. Roznica miedzy logic 7 i individual istnieje ale jest bardziej subtelna niz pomiedzy Logic 7 i top hifi.

 

Jezeli bym mial E92 335i to raczej bym odlozyl troche dluzej moze i zrobil ten wysilek o te 1500 zl wiecej i zamiast Gladena zainsalowal Logica 7.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rivasi

Jezeli chodzi o gladena to się mylisz. Są to dużo lepsze głośniki niż logic w przypadku BMW. Ważne by były na dobrym wzmacniaczu oraz odpowiednio zamontowane. A to już rosną koszty. Logic jest głośny i dlatego ludzie myślą ze jest super. Nie twierdzę że jest kiepski. Sam mam logic u siebie.

A przecież chodzi o jakość i czystość dźwięku. Jeżeli chcesz dobre audio to gladen ze wzmacniaczem. A jeżeli jeszcze lepsze to audio system także na dobrym piecyku. Ale koszta rosną aczkolwiek stosując dobry wzmacniacz dalej jest to kwota do przyjęcia w przypadku używanego BMW. Zakładam by zmieścić się w 5000 zl z montażem.

Dobrym rozwiązaniem jest mając logic wymiana samych głośników na audio system i wygłuszenie zostawiając wzmacniacz logic. Gra to juz wtedy calkiem dobrze.

 

I mysle by nie podawać przykładów powyżej 10000 zl bo to nie jest porównanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowisz dokladnie to co ja... Sluchalem chyba wszystkiego czego sie dalo zanim wzialem Logica i mimo obietnic roznych salonow car audio, to w sumie do 5K miales cos porownywalnego raczej z Tophifi tylko ze ryczalo glosno ale efekt w samochodzie byl gorszy od logica i to bez dwoch zdan. Dopiero przy sumach okolo 10 tys zl w tym montaz grales tej samej lidze co individual. Roznica jest taka ze kit GLadena czy focala ma tylko mocowania, wejscia i obudowe dostosowana do seri E. Reszta elementow lacznie z rozlozeniem przeszczenym (ktore tez jest zalezne od glosnikow) i zachowaniem calego systemu to ten sam standard co w golfie lub audi... dlatego mimo ze jak focala zreszta glosniki Gladena sa lepsze od logica to jakosc koncowa jest gorsza i nie chodzi tu tylko o natezenie ale szczegolnie o wspolprace z samochodem.

 

NAwet Gladen/Focal/jenhert to przyznaja ich celem w kitach jest popprawienie naglosnienia podstawowego to poziomu professjonal/Top/hifi, do porownan z logic/individual to juz zupelnie inne pieniadze i inne glosniki niz w kicie i wkladac Gladeny za 2000 zl do ladnego E92 335i to szkoda... to moje osobiste zdanie.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w poprzednim aucie Morel Tempo i to było to! :cool2:

Jak leciał wokal to były niesamowite..

Jeżeli ktoś szuka czystej barwy to jest dobry wybór. Dobry wzmacniacz nie za mocny + porządne Radio a nie to co daje BMW w serii....

W E9X nie da się włożyć 2 dinowego czy nawet 1 dinowego radia żeby nie zmasakrować konsoli. :mad2:

 

Nie widziałem radia seryjnego który by był lepszy od Pioneer Avic HD 3. Stary produkt, lecz nie wymięka :D

Poza tym wygłuszenie, auta + porządne kable i chwila moment i mamy te 10K o których pisze Rivasi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie to się słucha silnika. Dlaczego wyrzuciłeś szpere?

 

Silnika tez słucha ale w trasie szczególnie w nocy faje jest posłuchać dobrej muzy i zwiększyć doznania dobrym audio

 

niestety szpera miała luzy i biła delikatnie przy zmianie biegów co gorsza była nie umiejętnie złożona i zjechało się łożysko na wale które dawało delikatny szum

 

sprawa załatwiona przez speca ja kiwałem tylko tak udając ze wiem o co chodzi :D i płaciłem ale efekt końcowy wszystkie dolegliwości zniknęły

 

Quaife to specyficzna szpera i powiedziano mi ze raczej nie udana i przez duża precyzje mechanizmu zębatek i łatwo ja dojechać i dość szybko dostaje luzu

 

co do tylnego mostu powiedziano mi ze to czasy jakość bmw przeminęły z wiatrem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mowisz dokladnie to co ja... Sluchalem chyba wszystkiego czego sie dalo zanim wzialem Logica i mimo obietnic roznych salonow car audio, to w sumie do 5K miales cos porownywalnego raczej z Tophifi tylko ze ryczalo glosno ale efekt w samochodzie byl gorszy od logica i to bez dwoch zdan. Dopiero przy sumach okolo 10 tys zl w tym montaz grales tej samej lidze co individual. Roznica jest taka ze kit GLadena czy focala ma tylko mocowania, wejscia i obudowe dostosowana do seri E. Reszta elementow lacznie z rozlozeniem przeszczenym (ktore tez jest zalezne od glosnikow) i zachowaniem calego systemu to ten sam standard co w golfie lub audi... dlatego mimo ze jak focala zreszta glosniki Gladena sa lepsze od logica to jakosc koncowa jest gorsza i nie chodzi tu tylko o natezenie ale szczegolnie o wspolprace z samochodem.

 

NAwet Gladen/Focal/jenhert to przyznaja ich celem w kitach jest popprawienie naglosnienia podstawowego to poziomu professjonal/Top/hifi, do porownan z logic/individual to juz zupelnie inne pieniadze i inne glosniki niz w kicie i wkladac Gladeny za 2000 zl do ladnego E92 335i to szkoda... to moje osobiste zdanie.

 

 

 

Jest jeszcze jeden problem nawet nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś jak kupuje auto za tyle kasy nowe w salonie oszczędza na audio !!

skutek jest taki ze muszę zainwestować do logica w tylną półkę boczki tylne i obudowę gwizdków w drzwiach

wiem ze audio do temat rzeka i bardzo trudny

i tak nikt nie pobije ANALOGU :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.