Skocz do zawartości

Zmiana Lamp Z Pre LCI na LCI Xenon PROBLEM


kzk21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam bmw e91 z 2008r oryginalny xenon zmienilem wlasnie na tyl i przod na polift i wynikl maly problem. Wiec tak tylna klapa swieci wszystko swiatla tylne w blotniku tez kierunkowskazy szybciej mrugaja przod tez swieci xenon problenm jest z prawa lampa nie swici ring. Po przelozeniu lampy na lewa strone wszystko swieci. Dodam ze mam modul frm2 xenon i pytanie moje jest takie czy da sie na tym to zakodowac?? aha nie zmienialem zadnych pinow w kostkach moze w tym jest problem. Panowie bardzo prosze o pomoc bo nie wiem co robic czy jest potrzeba wymiany modulu na frm3 a moze macie jakis sposob lub instrukcje jak maja byc polaczone piny w kostkach i frm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki kolego że nie przychodzę z odpowiedzią. Ale mam takie BMW od niedawna. Sam chcę tak zrobić jak ty. Mógłbyś napisać proszę czy coś musiałeś coś przerabiać w mocowaniach, zderzaku lub błotnikach żeby założyć leflektory LCI do swojego BMW przed liftem (nie LCI)? Ja mam też xeneony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopytam tylko czy jeśli nie zminię zderzaka to ogólny wygląd jest OK? Czy trzeba coś przerabiać (szlifować, docinać, pdginać) w zderzaku? Mało jest info na ten temat, ale zamiana na LCI to fajny pomysł. Auto (ringi) od razu wygląda nowocześniej. Można chyba jeżdzić jako dziennych jak włoży się mocne ledy Cree.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno. Do zmiany tylnych świateł na 'po lifcie' konieczna jest chyba zmiana klapy bagażnika. Mógłbyś proszę potwierdzić i trochę to opisać. Wyślij mi proszę na maila bo nie chcę ci nakręcać wiadomości na na twoim temacie. panbodek0@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem post od szatynwroc. Ten gość może ci pomóc. Rbił to już na frm2

 

Re: CZY KTOŚ POSIADA E92 LCI Z S5AKA BIAŁE RINGI

Postprzez szatynwroc » 15 Wrz 2012 13:06

 

Chodzi mi o to że w jedynce na xenonach ustawiłem gościowi tak ze jak miał dzienne to ringi świeciły mocniej a jak miał na postojowe to świeciły słabiej. Jednakże to wszystko było na frm2 a tu mam frm3 i ma trochę inne komendy. Widzę że będę musiał wziąć miernik i sprawdzić jakie napięcia tam dochodzą.

W tej opcji niema możliwości dać wert_08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.